Epic Games Destiny 2 Silver coin %50 indirim

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Ayrıca satın alımdan sonra Epic Games 5 TL veriyor. Nays’da daha önce kullanmadıysanız %20 indirim de oradan alırsınız. Ben şahsen iki adet aldım. İndirimlerle beraber 70 TL'ye geldi. Kısaca hatalı fiyatlandırma var. 3 adet alınırsa hem yıllık pass hemde dungeon key parası çıkıyor.

1702923700755.png

Normal fiyat:

1702923938468.png

Son düzenleme:
Epic'ten aldım bu oyunu yükleme fırsatım olmadı. Pay to Win bir oyun mu?

P2p, oyunu oynuyorsun her türlü Event'e de katılıyorsun ancak bir zamandan sonra içerik için para ödemen gerekiyor. Ha bunu sana şartlandırmıyor ancak içerik bitince ya yeni Event'leri beklemen ya da yeni içerik satın alman gerekiyor. Ancak P2W değil çünkü 1 level çarla PvP'ye girsen bile ekipmanlar eşit oluyor. Event'lerde de Pass oluyor örneğin şu an yeni yıl için Event yapmışlar onu alınca ekstra içerikler kazanıyorsun. Oyun parasını hak ediyor mu dersen ediyor. Bir de Epic 2 champter DLC vermiş onlar seni bayağı götürür.

Ayrıca satın alımdan sonra Epic Games 5 TL veriyor. Nays’da daha önce kullanmadıysanız %20 indirim de oradan alırsınız. Ben şahsen iki adet aldım. İndirimlerle beraber 70 TL'ye geldi. Kısaca hatalı fiyatlandırma var. 3 adet alınırsa hem yıllık pass hemde dungeon key parası çıkıyor.

Eki Görüntüle 2057374

Normal fiyat:

Eki Görüntüle 2057391
hocam "Destiny 2: Season of the Wish Gümüş Paketi" adlı paket 75 tl ye 1700 silver veriyor. Bu paket daha mı avantajlı yoksa kaçırdığım bir şey mi var?

Hocam "Destiny 2: Season of the wish gümüş paketi" adlı paket 75 TL'ye 1700 Silver veriyor. Bu paket daha mı avantajlı yoksa kaçırdığım bir şey mi var?

Yok hocam doğru söylüyorsunuz daha avantajlı. Paket yeni çıkmış bende konuya ekleyecektim unutmuşum. Ayrıca tekrar kontrol ettim 3000 gümüşlük pakete olan paketler avantajlı fiyattan satılıyor. Sadece 5000 gümüşlük paketi görmezden gelin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı