Oyun Destiny 2: The Witch Queen Deluxe Edition 75 TL

Doktrin

Kilopat
Daha fazla  
DLC güzel indirime girmiş aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC güzel indirime girmiş aldım.
Konu açıyorsunuz güzel indirime girmiş diye söylüyorsunuz. Nerede girmiş bir bilgi bile verilmemiş konu nasıl onaylanıyor aklım almıyor.

Not: Oyun Steam'de indirimde değil.

Başına XBOX yazmak bu kadar zor olmamalıymış.

Son düzenleme:
Yazıyor işte, bu kadar kör olmayalım.
Screenshot_2023-02-11-19-38-02-695-edit_com.opera.browser.jpg

Konu gereksiz uzamış, bu oyuna girişmek istiyorum ama okuduğum makalelerde hep çok uzun zaman verilmesi gerektiği yönünde yazılar vardı. Cesaret edemedim. FPS/MMO oynamaktan sıkıldım ama Destiny'e ayrı bir kapı açasım var; KO'ya geri dönesim yok, AION da patladı yıllar evvel. Haftada 10-12 saat takılmalık hardcore olmayan bir MMO arıyorum. Sizce bu oyun FPS/MMO zevkimi artırır mı?

Konu gereksiz uzamış, bu oyuna girişmek istiyorum ama okuduğum makalelerde hep çok uzun zaman verilmesi gerektiği yönünde yazılar vardı. Cesaret edemedim. FPS/MMO oynamaktan sıkıldım ama Destiny'e ayrı bir kapı açasım var; KO'ya geri dönesim yok, aıon da patladı yıllar evvel. Haftada 10-12 saat takılmalık hardcore olmayan bir MMO arıyorum. Sizce bu oyun FPS/MMO zevkimi artırır mı?

Oyunu 4K saat üzeri oynamış ve hala oynayan biri olarak söylemek istiyorum. Evet zaman istiyor fakat, oyun Update aldıkça saatlerce yapman gereken grind olayını bayağı azalttılar. Oyun, yıllık büyük DLC Update'i alıyor ve sezonlar 3 ay sürüyor yani her yıl büyük DLC + 4 sezon şeklinde ilerliyor. Sezonluk contentleri oynamak için season Pass almanız gerekiyor o da 1000 Silver yani 50 TL (Steam hala Destiny'i 5TL kurundan alıyor bu yüzden bence piyasada oynayabileceğin en ucuz Live service oyun olduğunu düşünüyorum, son gelecek olan DLC hariç o 450 TL).haftalık 10-12 saat yeteceğini düşünüyorum çünkü, eğer eski sezonları alıp bütün contentleri yapamasanız bile yeni sezon gelince eski sezonun aktivitelerini oynayabiliyor ve itemlarını alabiliyorsunuz fakat sadece büyük DLC gelene kadar.
Ayrıca belirtmek isterim ki oyundaki dungeon, RAID ve end Game PvP aktiviteleri için oyun sana otomatik matchmaking yapmana izin vermiyor o yüzden bungie.net'den fireteam Finder'dan takım bulman gerekiyor ve sesli konuşma çok önemli çünkü end Game aktiviteleri oldukları için zor, bu yüzden oyuna başlayacaksan clan bulmanı tavsiye ederim. Veya ingilizcen varsa oyun için konuşmadan konuşarak da oynayabilirsin tamamiyle sana kalmış.
Başlamadan önce bütün bilmen gerekenler bunlar diye düşünüyorum.

Oyunu 4K saat üzeri oynamış ve hala oynayan biri olarak söylemek istiyorum. Evet zaman istiyor fakat, oyun Update aldıkça saatlerce yapman gereken grind olayını bayağı azalttılar. Oyun, yıllık büyük DLC Update'i alıyor ve sezonlar 3 ay sürüyor yani her yıl büyük DLC + 4 sezon şeklinde ilerliyor. Sezonluk contentleri oynamak için season Pass almanız gerekiyor o da 1000 Silver yani 50 TL (Steam hala Destiny'i 5TL kurundan alıyor bu yüzden bence piyasada oynayabileceğin en ucuz Live service oyun olduğunu düşünüyorum, son gelecek olan DLC hariç o 450 TL).haftalık 10-12 saat yeteceğini düşünüyorum çünkü, eğer eski sezonları alıp bütün contentleri yapamasanız bile yeni sezon gelince eski sezonun aktivitelerini oynayabiliyor ve itemlarını alabiliyorsunuz fakat sadece büyük DLC gelene kadar.
Ayrıca belirtmek isterim ki oyundaki dungeon, RAID ve end Game PvP aktiviteleri için oyun sana otomatik matchmaking yapmana izin vermiyor o yüzden bungie.net'den fireteam Finder'dan takım bulman gerekiyor ve sesli konuşma çok önemli çünkü end Game aktiviteleri oldukları için zor, bu yüzden oyuna başlayacaksan clan bulmanı tavsiye ederim. Veya ingilizcen varsa oyun için konuşmadan konuşarak da oynayabilirsin tamamiyle sana kalmış.
Başlamadan önce bütün bilmen gerekenler bunlar diye düşünüyorum.
Değerlendireceğim, teşekkür ederim. Yorumunuzu kaydettim.😇

Yeni konular

Geri
Yukarı