Peki bunlar zaten yapılı disk sağlığı %100 ve hala windows 10+ dakikada açılıyorsa?

Tam güzel rehber diyecektim ki Driver Booster'ı göreseye kadar :(

Windows Defender'ı kapatmayı önermiyorum 👎🏻

Defender kapatmayı önermemek hikaye. Bilinçli kullanıcı olarak, her şeyi indirmeme rağmen herhangi virüs yemedim. Defender Control kullanılıp geçilir.

Rehber klasik. Driver Booster tarzı programlar kullanmayın bu arada.

En temiz yöntem overclock.
1686339099763.png

Peki bunlar zaten yapılı disk sağlığı %100 ve hala Windows 10+ dakikada açılıyorsa?

Reis eğer HDD kullanıyorsan ona çok yapılacak bir şey yok zaten.

Defender kapatmayı önermemek hikaye. Bilinçli kullanıcı olarak, her şeyi indirmeme rağmen herhangi virüs yemedim. Defender Control kullanılıp geçilir.

Rehber klasik. Driver Booster tarzı programlar kullanmayın bu arada.

Teşekkürler.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Multimedia\SystemProfile yolundaki networkthrottlingındex kaydını ffffffff olarak değiştiriyoruz. Böylece, Windows'un ağ bant genişliğine koyduğu limiti kaldırıyoruz.

Hocam ağ bant genişliği derken ne demek istediniz? İnternet daha mı hızlanıyor yoksa ben mi öyle anladım?

Hocam ağ bant genişliği derken ne demek istediniz? İnternet daha mı hızlanıyor yoksa ben mi öyle anladım?

Evet.

Merhaba bazı fotoğraflar ve linkler şu an gözükmüyor düzenlemek için bilet isteği yolladım. En kısa sürede düzelteceğim. O zamana kadar istediğiniz link falan var ise yazmayı unutmayın.

Geri
Yukarı