Deteoit Become Human yüklemesi tamamlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

mylwian

Hectopat
Merhaba, Detroit Become Human'ı Steam üzerinden alıp bilgisayarıma yükledim. Oyuna girdiğim zaman ilk başta oyun içi yükleme yapıyor ancak yükleme ekranı %98'de kalıyor ve daha da ilerlemiyor. Bilgisayarı kapatıp tekrar açtım ancak bir faydası yok. Ekstra yapmam gereken bir şey var mı?

Yükleme başlayınca Görev Yöneticisi açın ve takılan paket hangisi imiş öğrenin. Ya da oyunun Support klasörüne bakın. Oradaki Distributable dosyaları kurmaya çalışın. Hangisi hata verirse sorun ondadır. Hatayı paylaşın.

Oyunun PC sürümü sorunlu.

Bunun konuya bir faydası yok.

Oyunun PC sürümü sorunlu.
Bilgisayarda oynayıp bitirmiş yüzlerce insan da öyle diyordu zaten. Sorunu optimizasyon ile alakalı.
Merhaba, Detroit Become Human'ı Steam üzerinden alıp bilgisayarıma yükledim. Oyuna girdiğim zaman ilk başta oyun içi yükleme yapıyor ancak yükleme ekranı %98'de kalıyor ve daha da ilerlemiyor. Bilgisayarı kapatıp tekrar açtım ancak bir faydası yok. Ekstra yapmam gereken bir şey var mı?
Sistem özellikleriniz nedir acaba? Özellikleriniz yetersiz kalıyor da olabilir.

Sistem özellikleriniz nedir acaba? Özellikleriniz yetersiz kalıyor da olabilir.
Kurulum aşamasında sorun yaşaması ile PC özellikleri arasında bağ olduğunu düşünmüyorum. Oyun açılmıyor olsaydı bu ihtimali değerlendirirdik.

Kurulum aşamasında sorun yaşaması ile PC özellikleri arasında bağ olduğunu düşünmüyorum. Oyun açılmıyor olsaydı bu ihtimali değerlendirirdik.
Yükleme ekranından kastı oyunun ilk açılıştaki Shader ve görsel efektleri yüklediği kısım olabilir. O yüzden sistem özelliklerini düşündüm. Eski sistemimde ben de Shader ve görsel efektlerin yüklendiği kısımda takılıp kalıyordum.

Geri
Yukarı