RTX 3050 sistemde Detroit: Become Human açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

AdLeRrr

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Ryzen 5 5500U
Merhaba, daha önce Epic Games'ten Detroit: Become Human'ı almıştım bir türlü açamayınca iade ettim. Şimdi Steam aile paylaşımı aracılığıyla Steam'den indirdim ancak yine açılmadı. Oyunu başlattığımda hiçbir şey açılmıyor veya bir uyarı vs. gelmiyor. Dosyaların bütünlüğünü doğruladım, virüs taraması yaptım, yönetici olarak ayarladım, ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama yine de olmadı. Ekran kartı sürücüsünü eski bir sürüme ayarlanması önerilmişti ama çevremde benim dizüstü bilgisayarlarımla benzer özelliklere sahip bilgisayarlarda oyun direkt açılıyor. Sadece NVIDIA Denetim Masası'ndan entegre grafiğe ayarlayınca açılıyor. Ancak onu da yapınca CPU kullanımı %100 oluyor ve bilgisayar dehşet kasıyor. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Experience'tan pencereli modda açmayı dener misin?
Ekran modunu pencere içinde seçeneğine ayarladım ve başlattım ama yine hiçbir şey olmadı. Ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü entegre grafik ile açıldı. Bu arada sadece bu oyunda böyle bir sıkıntı yaşıyorum. RDR2, Witcher 3 vs. hiçbir sıkıntı yaşamamıştım.

Geri
Yukarı