Oyun Detroit: Become Human 71 TL

Makaleler
12
Daha fazla  

Papara ile alırsanız Cashback ile 64 TL'ye gelir, öyle de olur.

Papara ile fiyat iyi oluyor. Hikayesini siz yönlendirdiğiniz için oluşan iyi kötü her olay sizin eseriniz oluyor ve direkt ruh haline etki ediyor. Mesela ben olabilecek en kötü son ile bitirdim ve o gece kırgın kırgın ben neden yaptım diye Transformens'a döndüm, kesinlikle bunu yapan oyun çok çok azdır.

2 defa bitirdim gerçekten çok kaliteli bir oyun. Connor karakterinin aktörü olan Bryan Patrick Dechart'ın da oyunu oynarken bir videosu mevcut. Mutlaka oynamalısınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında 20 liraya çıktığında almadık şunu.

O zamanın 20 lirası şimdinin 70 lirasından daha değerli bence ama siz bilirsiniz. 20 liraya Epic Games üzerinden aldım ama Steam'den alıp tekrar bitiresim var. Kısaca 71 TL'ye değer.

Sistemim 40 FPS üstü verse alırdım da neyse Stardew Valley'in indirme girmesini bekleyeceğiz.

Bu oyun için sabit 30 FPS bile gayet yeterli. Aksiyon oyunu değil sonuçta.

O zamanın 20 lirası şimdinin 70 lirasından daha değerli bence ama siz bilirsiniz. 20 liraya Epic Games üzerinden aldım ama Steam'den alıp tekrar bitiresim var. Kısaca 71 TL'ye değer.

Bu oyun için sabit 30 FPS bile gayet yeterli. Aksiyon oyunu değil sonuçta.
FPS sınırlaması var. Bunu düzeltemedim. 60 FPS sabit oynadım bir sıkıntı olmadı gerçi.

Geri
Yukarı