Oyun Detroit: Become Human 71 TL ve Beyond Two Souls 28 TL

1692527989921.png

Neredeyse eski fiyatlarına satılıyor zam sonrası alamayanlar için müthiş bir fırsat konu için teşekkürler.

Anladım hocam Detroit şu an ETail'de 100 TL hala ucuz Detroit mi alsam Forza 4 Ultimate + outward ya da vampire survivors.

Detroitin indirimininin bittiğini siz söyleyince farkettim 🤨 Detroit çok fazla sayıda sonu olmasıyla birlikte tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir oyun fakat bu türü ' 1 kere oynar salarım bir daha ne zaman girerim bilmem ' düşüncesindeyseniz Forza + yanına bir şeyler almanız daha mantıklı olacaktır.

Yine de Detroit'in hala bu fiyatta kütüphanenizde bulunması gerektiğini düşünüyorum , bütçeniz el veriyorsa Detroit + Forza 4 almanızı tavsiye ederim.

Outward veya Vampire Survivors oynamadığım için onlara bir şey diyemem maalesef.

Detroit'in indirimininin bittiğini siz söyleyince fark ettim 🤨 Detroit çok fazla sayıda sonu olmasıyla birlikte tekrar tekrar oynayabileceğiniz bir oyun fakat bu türü ' 1 kere oynar salarım bir daha ne zaman girerim bilmem ' düşüncesindeyseniz Forza + yanına bir şeyler almanız daha mantıklı olacaktır.

Yine de Detroit'in hala bu fiyatta kütüphanenizde bulunması gerektiğini düşünüyorum, bütçeniz el veriyorsa Detroit + Forza 4 almanızı tavsiye ederim.

Outward veya vampire survivors oynamadığım için onlara bir şey diyemem maalesef.

Hocam maalesef iki oyunu alacak param kalmadı birkaç gün önce Baldur's Gate 3 Skyrim sonra Warband Turbo overkill ondan önce de tonla oyun aldım hatta kendime söz verdim 4 ay oyun almak yok diye ama dayanadım sanırım Forza 4 alacağım Detroit'e harcayacak vaktim yok.

Hocam maalesef iki oyunu alacak param kalmadı birkaç gün önce Baldur's Gate 3 Skyrim sonra Warband Turbo overkill ondan önce de tonla oyun aldım hatta kendime söz verdim 4 ay oyun almak yok diye ama dayanadım sanırım Forza 4 alacağım Detroit'e harcayacak vaktim yok.

Gelen veya gelecek olan bu zam kasırgası bizi daha çok para harcamaya itiyor maalesef. Bende aynı şekilde yaz indirimlerinden beri tonla para harcadım. Kendime daha fazla almayacağım yeter diyorum fakat dışarıda bir çay parasına oyun görünce de dayanamıyorum 😀

Ek olarak genelde Detroit Etail gibi sitelerde dönem dönem indirime giriyor. Bir sonraki indirimlerde de bu fiyatlarda olur mu bilmiyorum ama Beyond Two Souls almadıysanız onu alın , en kötü bir denersiniz sararsa paranız olduğu bir vakit Detroit için beklersiniz.

Gelen veya gelecek olan bu zam kasırgası bizi daha çok para harcamaya itiyor maalesef. Bende aynı şekilde yaz indirimlerinden beri tonla para harcadım. Kendime daha fazla almayacağım yeter diyorum fakat dışarıda bir çay parasına oyun görünce de dayanamıyorum 😀

Ek olarak genelde Detroit eTail gibi sitelerde dönem dönem indirime giriyor. Bir sonraki indirimlerde de bu fiyatlarda olur mu bilmiyorum ama beyond Two Souls almadıysanız onu alın, en kötü bir denersiniz sararsa paranız olduğu bir vakit Detroit için beklersiniz.

Outward ve Forza 4 Ultimate aldım hocam oyun almaktan halim kalmadı şu da ucuz bu da iyi diye diye yaz indirimlerinden beri 5kdan çok daha fazla para harcadım halada duramıyorum.

Geri
Yukarı