Detroit Become Human açılmıyor

Micaldus

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım Detroit'i kaldırıyor. İlk başta oyun açılıyordu fakat çok kasıyordu kastığı için optimizasyon ayarı yapayım diye alt F4 atıp yeniden girmeye çalıştığımda oyuna giremiyordum. Her şeyi denedim düzelmesi için sildim yeniden yükledim bütünlüğünü doğruladım ekran kartını güncelledim internetten yazılımları güncelledim forumlarda çözüm aradım ama hiçbir şekilde işe yaramadı. Nasıl oyuna girebilirim? Steam üzerinden olduğu için dosyalardan da giriş yapamıyorum. Oyun açılıyor gözüküyor sonra çalışıyor gösteriyor en sonda otomatik kapanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet, 1080p için yeterli. Söylediğimi yaptın mı, bir sonuca varabildin mi?
Nasıl yapacağımı anlatabilir misin? Oyunu sıfırlamayı bile denedim ama olmadı belki bu şekilde olur. Oyun içinden yapılan bir ayarsa oyuna giremiyorum sorunum bu zaten.

Sistemini tam belirtir misiniz? Gölgelendirici belleğini temizlemeyi deneyebilirsin. En azından shader kaynaklı bir sorun yaşıyorsan oyunu açtığında baştan gölgelendiricileri optimize edecektir.
Yaptım fakat hiçbir etki etmedi malesef.

Son düzenleme:
Nasıl yapacağımı anlatabilir misin? Oyunu sıfırlamayı bile denedim ama olmadı belki bu şekilde olur. Oyun içinden yapılan bir ayarsa oyuna giremiyorum sorunum bu zaten.
Neyse ki oyun içinden yapılan bir ayar değil. Windows üzerinden yapılıyor. Yapman gereken şu:

Ayarlar > Sistem > Depolama > Geçici dosyalar konumuna geldiğinde burada "DirectX Gölgelendirici Önbelleği" var. İster sadece bunu, ister diğerleriyle beraber temizle. Baştan söyleyeyim, shader dosyalarını temizlediği için oyunlarda FPS düşüşü olabilir. Oyunun shader paketleri açıldıktan sonra rahatlama olur, eski haline döner.

Neyse ki oyun içinden yapılan bir ayar değil. Windows üzerinden yapılıyor. Yapman gereken şu:

Ayarlar > Sistem > Depolama > Geçici dosyalar konumuna geldiğinde burada "DirectX Gölgelendirici Önbelleği" var. İster sadece bunu, ister diğerleriyle beraber temizle. Baştan söyleyeyim, shader dosyalarını temizlediği için oyunlarda FPS düşüşü olabilir. Oyunun shader paketleri açıldıktan sonra rahatlama olur, eski haline döner.
Zaten yaptığımı ve bir işe yaramadığını söylemiştim. Yeniden denedim yine olmadı malesef.

Geri
Yukarı