Detroit Become Human açılmıyor

Yunusemre005

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten almıştım geçen indirim döneminde, yüklemiştim ama bugün oynamak için gireyim dedim. Epic Launcher'de çalışıyor gözüktükten hemen bir iki saniye sonra tekrar başlat yazısı geliyor, ne oyunun içine giriyor ne ekranda bir şey beliriyor, hiçbir şey yok. Görev yöneticisinde çalışıyor gözüktükten hemen sonra gidiyor oda. Her yöntemi denedim ama maalesef çalışmıyor. Bunun çözümünü bilen var mı? Vallahi crack oynamıştım geçen sene deprem zamanı, şimdi aldım bitireyim diye. Şansıma orijinal oyun çalışmıyor!

İkisini de denedim yok

Crack çalışıyordu :)) Epic'ten mi bilmem, bugüne kadar Epic'ten tek sorun çıkaran oyun bu oldu
Epic games kısayonuna sağ tıklayıp dosya konumu aç diyin sağ tık özenlikler, uyumluktan yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyin, ardından oyunun dosya konumuna gidip oyunun exesini yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyip uygulayın. Bu şekilde bir deneyin.

Epic games kısayonuna sağ tıklayıp dosya konumu aç diyin sağ tık özenlikler, uyumluktan yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyin, ardından oyunun dosya konumuna gidip oyunun exesini yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyip uygulayın. Bu şekilde bir deneyin.
Maalesef olmadı.

Geri
Yukarı