Detroit Become Human açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Umut Uras

Kilopat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden oynamaya çalıştığım oyunu oynayamıyorum. Oyun ilk çıktığı hafta sıkıntısız oynamıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda ise ilk başta çalışıyor diyor sonra hiçbir şey olmuyor kısacası tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile çıkmıyor. Sorun ne olabilir acaba? (Sistemim oyun için yeterli düzeyde).

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorundan ben de muzdaribim. Araştırdığım kadarıyla kayda değer bir şey bulamadım. Genelde uyumluluk ayarları ve güncellemeleri kontrol etmeyi önermişler...
Sorunu bulursam paylaşırım.

Acaba oyuna gelen güncellemeden kaynaklanıyor olabilir mi ? Ya da bilgidayardaki bir program ile uyumsuzluk sorunu gibi birşey belki.

Kaldırıp denemek yapılabilir bir yöntem sadece tavsiye eriyorum karar sizin ve bu arada o oyunla ilgili çok soru görüyorum bu aralar nedense.

İlk hatayı aldığımda birkaç şey denedim ve çözüme ulaşamayınca silip tekrar indirdim ama maalesef birşey değişmedi.
ProcessMonitör ile bir tarama yaptım. Eksik birkaç dll dosyası vardı onları hallettim fakat çok fazla sayıda regedit ile ilgili hata var. Ccleaner uygulaması ile regedit taraması yaptım ve sorun bulunamadı. Regedit hasar görmüş olabilir mi acaba ?
Bu da hata raporum :
Bilen biri yardım edebilirse sevinirim.

Son düzenleme:
Epic Games üzerinden oynamaya çalıştığım oyunu oynayamıyorum. Oyun ilk çıktığı hafta sıkıntısız oynamıştım. Şimdi açmaya çalıştığımda ise ilk başta çalışıyor diyor sonra hiçbir şey olmuyor kısacası tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile çıkmıyor. Sorun ne olabilir acaba? (Sistemim oyun için yeterli düzeyde).
Bende de aynı sorun var lütfen yardım edin
Yeni gelen Nvidia ekran kartı güncellemesinden sonra açılmama sorunu düzeldi.
Sürüm: 441.87
Bende hala açılmıyor ne yapmalıyım

Yeni gelen Nvidia ekran kartı güncellemesinden sonra açılmama sorunu düzeldi.
Sürüm: 441.87
Teşekkür ederim cevabın için. Bu tarih itibariyle güncel Nvidia Driver sürümü ile oyun açılmıyordu. Yazdığın sürümü indirdim. Şimdiki sürücüyü DDU ile kaldırdım ve indirdiğim 441.87 sürümü ile oyun açıldı. Başlangıçta sürücünüz güncel değil, yine de oyunu açmak istiyor musunuz diye ingilizce bir uyarı verdi ve ben de açmasını istedim ve açıldı.

Geri
Yukarı