Çözüldü Detroit Become Human açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba oyunun demosunu indirdim ancak şöyle bir sorun çıkıyor. Nedeni ne olabilir sizce?

Ekran Alıntısı.JPG

Sistem.
Win 10.
8 GB RAM.
İntel Core i5 4200U
NVIDIA GT840M 2 GB paylaşımsız ekran kartı.

Çözüm
Driverı güncelledim sorun çözüldü. Sebebi oyunun directx değil de vulkan teknolojisi ile çalışmasıymış. DirectX'in modası geçiyor galiba.
O kartla o oyunu zor oynarsın.
Evet oynanmayacağını biliyorum. Sadece oyunu çok merak etmiştim çok konuşulduğu için. 20fps civarı oynadım demoyu ve çok etkileyiciydi. Muhtemelen; konsolum olmadığına göre ve fiyatlar bu durumdayken 5-6 sene sonra yeni bilgisayarımda oynarım :D
Merhaba oyunun demosunu indirdim ancak şöyle bir sorun çıkıyor. Nedeni ne olabilir sizce?

Eki Görüntüle 560907

Sistem.
Win 10.
8 GB RAM.
İntel Core i5 4200U
NVIDIA GT840M 2 GB paylaşımsız ekran kartı.
ekran kartınızın güncelliğine bakın güncel değilse güncelleyin,oyun dosya bütünlüğünü doğrulayın

Driverı güncelledim sorun çözüldü. Sebebi oyunun directx değil de vulkan teknolojisi ile çalışmasıymış. DirectX'in modası geçiyor galiba.
O kartla o oyunu zor oynarsın.
Evet oynanmayacağını biliyorum. Sadece oyunu çok merak etmiştim çok konuşulduğu için. 20fps civarı oynadım demoyu ve çok etkileyiciydi. Muhtemelen; konsolum olmadığına göre ve fiyatlar bu durumdayken 5-6 sene sonra yeni bilgisayarımda oynarım :D

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı