Detroit Become Human alınır mı?

Bende almayı düşünüyorum ama sanki çok durağan geçiyor aksiyon felan yok gibi hiç ondan kararsız kalıyorum hep çünkü normalde ara sahneleri bile izlemeyen biriyim .

Hocam ben de dün indirimde aldım. Şuan 3.saatim ve bu kadar az oynamama rağmen resmen hayran kaldım diyebilirim. Tavsiyem kesinlikle almanız yönünde.

Detroit Become Human bana normalde sevmediğim bir oyun türünü defalarca kez oynattırabilecek kadar müthiş bir yapım. Başka hiçbir yapımda olmayan devasa bir flowchart, her bir karakterin duygularını, hislerini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz kadar hakkı verilmiş CGI karakter animasyonları, sizi ikilemde bırakıp menüye geçip 10 dakika düşünmenizi sağlayacak kadar zor seçimleri... Tek kelimeyle muhteşem.

Detroit kesinlikle türünün en iyisi ve "alınır mı" sorusu bile vakit kaybı.

Arkadaşlar Detroit: Become Human 71 TL oldu indirimler sağ olsun alınır mı sizce? Sosyal medyada çok övüldü de.

Bilgisayarım yokken farklı 4-5 tane yayıncıdan izlemiştim. Bilgisayar aldıktan sonra indirdim fakat sarmadı. Çünkü 4-5 kere izlediğim için oyunun bütün senaryosunu ve oyunun bütün sonlarını biliyordum. Yani kısacası birçok kez izlettiğine göre alınır. İndirimdeyken kaçırmayın. Kesinlikle sosyal medya balonu veya şişirmesi falan değil. Karakterlerle bir bütün oluyorsunuz. Oyun, karakterlerin duygularını oyuncuya çok iyi yansıtıyor.

Bilgisayarım yokken farklı 4-5 tane yayıncıdan izlemiştim. Bilgisayar aldıktan sonra indirdim fakat sarmadı. Çünkü 4-5 kere izlediğim için oyunun bütün senaryosunu ve oyunun bütün sonlarını biliyordum. Yani kısacası birçok kez izlettiğine göre alınır. İndirimdeyken kaçırmayın. Kesinlikle sosyal medya balonu veya şişirmesi falan değil. Karakterlerle bir bütün oluyorsunuz. Oyun, karakterlerin duygularını oyuncuya çok iyi yansıtıyor.
Aksine oyun underrated bile sayılır, Metacritic puanları falan son çıkan Assassin's Creed oyunlarından bile düşük. Ancak ben Assassin's Creed'in son 3 oyunundan da daha başarılı bir oyun olduğunu düşünüyorum Detroit'in.

Geri
Yukarı