Detroit Become Human almaya değer mi?

Frenceskoli

Hectopat
Evet oyun indirimde 75 TL falan oluyor. Daha önce the Wolf Among Us. The Walking Dead ve Batman teltale oyununu oynadım ve bana göre en iyi the Wolf Among Us. Detroit bunların arasında girer mi, parasına değer mi?

Seçimlerinizin ve eylemlerinizin hikayeye etkisi açısından Telltale oyunları Detroit'in yakınına bile yaklaşamaz. Detroit Become: Human'daki flow-chart başka hiçbir yapımda yok, öyle ki tüm karakterler dahil oyunda 80 farklı son bulunmakta.

Detroit Become: Human kendi türünün en iyi örneğidir ve tartışmasız bir başyapıttır.

Seçimlerinizin ve eylemlerinizin hikayeye etkisi açısından Telltale oyunları Detroit'in yakınına bile yaklaşamaz. Detroit Become: Human'daki flow-chart başka hiçbir yapımda yok, öyle ki tüm karakterler dahil oyunda 80 farklı son bulunmakta.

Detroit Become: Human kendi türünün en iyi örneğidir ve tartışmasız bir başyapıttır.
80 farklı son mu?

80 farklı son mu?
Evet ama bunu söylerken oyunun tek sonundan bahsetmiyorum, oynadığınız her bölümdeki sonlar (çünkü tek bir bölüm bile 3-4 farklı şekilde bitebiliyor) toplanıyor. Zaten oyunu 3 farklı karakterin gözünden gördüğünüzden her birinin kendine has olay örgüsü ve kendi sonları var. Bunlar da toplanıyor.

-Tatjana- adlı Reddit kullanıcısı oyunda 85 son olduğunu, bu sonların 13'ünün Connor karakterine, 33'ün Markus karakterine, 39'unun ise Kara karakterine ait olduğunu söylemiş. Diğer kaynaklar da bu kadar fazla son olduğunu doğrular nitelikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı