Çözüldü Detroit: Become Human bir bölümde sürekli crash veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TwistyJead

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB RAM
Ekran kartı
AMD Radeon RX 6600 8 GB
Anakart
ASUS Prime A320M
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Oyunu Ultra ayarlarda 60 FPS rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Gayet iyi ilerledim ve oyunu bitirmek istiyorum. Fakat bu görselde belirttiğim hatadan dolayı içerisinde olduğum bölümü geçemedim. Android'leri özgür bırakıp Android'lere karşı konuştuğumuz bölümde sürekli crash veriyor. Bilgisayarı yeniden başlattım düzelmedi. Düşük ayarlarda geçmeyi denedim, olmadı. Ekran kartı sürücülerim güncel. Steam'den oynuyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

image.png

1688663101594.png

22.11.1 surucusunu kurun. DDU ile kaldirip kurun bu arada. Oyunu bitirdikten sonra guncel surume geri gecebilirsiniz. Ben de ayni problemi yasadim o surucuyu kurunca cozulmustu.

22.11.1 surucusunu kurun. DDU ile kaldirip kurun bu arada. Oyunu bitirdikten sonra guncel surume geri gecebilirsiniz. Ben de ayni problemi yasadim o surucuyu kurunca cozulmustu.
Siz ikiniz de adamlığın başyapıtısınız, teşekkür ederim. Çözdüm ve bölümleri rahat bir şekilde geçebildim. Ayrıca DDU kullanmaya gerek kalmadı, direkt eski sürüme düşürerek hallettim. Şimdi güncel, tekrardan teşekkür ederim sorun giderildi.

Geri
Yukarı