Detroit Become Human Crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

sevketoztrk

Centipat
Daha fazla  
Detroit Become Human aldım Epic'ten bugün oynamak için oturdum. İlk bölüm hatasız oynadım ancak 2.bölüme geçince sürekli 4-5 dakikada bir oyun kedini durduruyor. Çözümü yok mu kafayı yiyeceğim. Eski sürüme dönme olayını da yapamıyorum, Windows uyumlu değil hatası veriyor.

Windows kullanıcı adınızı düzenlemelisiniz. Sonra da bilgisayarı ne olur ne olmaz bi' yeniden başlatın. Sorun devam ederse bu yaptığınıza rağmen tekrar rapor paylaşabilirsiniz.
Daha önce hata veren yerde hata vermedi. Teşekkür ederim ilginiz için, biraz zorladım oyunu alt ta yapınca da crash oluyordu oralarda da olmadı. Yine sorun çıkarsa başınızı ağrıtırım. Güzel akşamlar.

Sorunun çözülmesine sevindim. 1 saat sonra geri dönüş yapmanız mümkünse artık çöküp çökmediğini belirtirseniz sevinirim. Ona göre konuyu çözüldü olarak işaretletiriz. İyi akşamlar dilerim.

Daha önce hata veren yerde hata vermedi. Teşekkür ederim ilginiz için, biraz zorladım oyunu alt ta yapınca da crash oluyordu oralarda da olmadı. Yine sorun çıkarsa başınızı ağrıtırım. Güzel akşamlar.

Sorunun çözüldü ise @Enes3078'i çözüm olarak işaretleyebilirsin.

Sorunun çözülmesine sevindim. 1 saat sonra geri dönüş yapmanız mümkünse artık çöküp çökmediğini belirtirseniz sevinirim. Ona göre konuyu çözüldü olarak işaretletiriz. İyi akşamlar dilerim.

Sekiz gibi haber ederim hocam, sizi nasıl çözüm olarak işaretleyeceğimi de söylerseniz katkım olur size de. Biraz cahilim kusura bakmayın forum kullanımı noktasında.

Sorun devam ediyor, şimdi biraz oynayayım dedim. İade etmek istemiyorum ama böyle oyun zevki falan bırakmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı