Sürprizbozan Detroit Become Human bitişi nasıl değiştirilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar Detroit'i çok kötü bir sonla bitirdim yeniden oynamak istiyorum. Hankla aramı düzeltmek için bölümü tekrar oynatıyorum seçimi mi değiştiriyorum bölümü bitirdikten sonra Hankla olan başka senaryo ya geçince gelmesi gereken diyalog gelmiyor. Olayı değiştirmek için illa baştan mı başlamam gerekiyor?

Arkadaşlar Detroit'i çok kötü bir sonla bitirdim yeniden oynamak istiyorum. Hankla aramı düzeltmek için bölümü tekrar oynatıyorum seçimi mi değiştiriyorum bölümü bitirdikten sonra Hankla olan başka senaryo ya geçince gelmesi gereken diyalog gelmiyor. Olayı değiştirmek için illa baştan mı başlamam gerekiyor?
İnternetten istediğiniz yerin save dosyasını bulup onun üzerinden oynayabilirsiniz.

Baştan başlamanı öneririm. Oyun sadece bir kez oynanmaz iki üç defa oynanması gerekir. Makine olarak Connor oynamak var, bir de aykırı olarak Connor rolünü görmek var. Connor The Android'ten naçizane tavsiye :D
Connor’ı aykırı yapmak mı makine olarak kalmasını sağlamak mı daha iyi karar veremedim halen. Connor’ın olayı her görevini tamamlaması ama aykırı olunca hepsi kurtulduğu için hangisi en iyisi bilmiyorum hala. Kesinlikle tekrar tekrar başlanıp bitirilecek bir oyun.

Geri
Yukarı