Çözüldü Detroit Become Human drop sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xSatsujin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Moderatörler kaldırmayın ben çözdüm isteyene yardımcı olurum. 100FPS alıyorum eskiden 60Max ve drop girdiğimde 50'ye düşüyordu.
Oyunun dosya konumuna girin.
Graphicsoptions var orayı düzenleyin notepadd veya metin belgesi ile.
Oradaki frame Rate Limit'i 4 yapın.
300-400FPS hayırlı olsun fakat 60FPS vhissebilmeniz için 144Hz veya üzeri monitör lazım fakat drop ve lag kalkacaktır hayırlı olsun şimdiden.

Son düzenleme:
144 Hz veya daha yüksek tazeleme hızına sahip bir monitör yoksa dikey eşitlemeyi 60'a 75'e kitlemek daha iyi. Özellikle bu tarz hikayeli oyunlar için çok daha akıcı bir deneyim yaşamanıza olanak tanır, size de önerim 60 FPS'te V-sync kapalı olsun, ben bu şekilde bir kere bile 55-60 FPS'in altına düştüğümü hatırlamıyorum ama tabii orijinal sürümünde performans sorunları yaşamanız bu Detroit'te çok olası.

Bende takılma, donma, drop vb gibi sorunlar olmadı ve aşırı akıcı bir şekilde oyunu da bitirdim. Tabii ama orijinal sürümlerinde, özellikle de Epic'ten alanlarda bunun gibi fazlasıyla sorun hala devam etmekte.
Ben de Epic'te oynamıştım ilk çıktığında. Başından sonuna kadar bir kere bile hata veya donma ile karşılaşmadım. Nasıl değişkenlik gösteriyor anlamıyorum. Bu oyun garip bir şey. Şu an bile çoğu kişi siyah ekran sorunuyla karşılaşıyor.

144 Hz veya daha yüksek tazeleme hızına sahip bir monitör yoksa dikey eşitlemeyi 60'a 75'e kitlemek daha iyi. Özellikle bu tarz hikayeli oyunlar için çok daha akıcı bir deneyim yaşamanıza olanak tanır, size de önerim 60 FPS'te v-Sync kapalı olsun, ben bu şekilde bir kere bile 55-60 FPS'in altına düştüğümü hatırlamıyorum ama tabii orijinal sürümünde performans sorunları yaşamanız bu Detroit'te çok olası.

Oyun 2 dakikada bir çökmeye başladı al işte.

Moderatörler kaldırmayın ben çözdüm isteyene yardımcı olurum. 100FPS alıyorum eskiden 60Max ve drop girdiğimde 50'ye düşüyordu.
300-400FPS hayırlı olsun fakat 60FPS vhissebilmeniz için 144Hz veya üzeri monitör lazım fakat drop ve lag kalkacaktır hayırlı olsun şimdiden.
Dosya konumunu nereden açıyoruz peki?

bu çözüm değil hocam daha çok takılmaya başladı oyun

Geri
Yukarı