Çözüldü Detroit Become Human Halen Çıkmadı !

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun 20 TL iken almıştım kar ettiğimi sandım fakat Quantic Dream ve Epic Games bizi kazıkladı herhalde. Oyun sonbaharda çıkacak dediler halen daha çıkacak. Sizce optimize ederken sorun mu çıktı yoksa bilerek mi geç çıkartacaklar ?

Çözüm
Hadi bakalım.
detroit.png
Sonbahar bitti sayılır artık, 2 hafta sonra kışa giriyoruz. 2 hafta içinde de çıkacak gibi durmuyor. İşin kötü tarafı ne yapımcı firmadan ne de epic'ten ses seda çıkmıyor. Çok büyük kazık attılar gibi görünüyor.

Epic Games ile destekte konuştuğum üzere 2019 yılında oyun çıkacak. David Cage tweetlerine, söylemlerine göre de bu sene çıkacak. Aynı zamanda Reddit'te olan bazı söylentilere ve bilgi sızıntılarına göre oyun 3 Aralıkta çıkacak deniliyor. Bu kesin değil ama Epic'in kendi dediği üzerine bu yıl bitmeden çıkacağı kesin.

Epic Games ile destekte konuştuğum üzere 2019 yılında oyun çıkacak. David Cage tweetlerine, söylemlerine göre de bu sene çıkacak. Aynı zamanda Reddit'te olan bazı söylentilere ve bilgi sızıntılarına göre oyun 3 Aralıkta çıkacak deniliyor. Bu kesin değil ama Epic'in kendi dediği üzerine bu yıl bitmeden çıkacağı kesin.
İnşallah çıkar dört gözle bekliyorum. Garip gelen mesele neden Heavy Rain veya Beyond Two Souls gibi oyunlar 50-70 fiyat aralığında satılırken aralarından en yeni olan ve çok beğenilen Detroit Become Human 20 TL gibi bir fiyattan satılıyor ?

İnşallah çıkar dört gözle bekliyorum. Garip gelen mesele neden Heavy Rain veya Beyond Two Souls gibi oyunlar 50-70 fiyat aralığında satılırken aralarından en yeni olan ve çok beğenilen Detroit Become Human 20 TL gibi bir fiyattan satılıyor ?
Şu an 20 TL değil, o fiyattan alanlar şanslılar çünkü şimdiki fiyatı 142 TL.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı