Detroit: Become Human indirime girer mi?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, malumunuz denk gelen bilir dün yeni bilgisayarımı sipariş ettim. Bilgisayarda oynamak istediğim ilk oyun Detroit. Fiyatı dolayısıyla alıp almamak konusunda çok ikilemde kaldım, çevreme sordum kimsede de Detroit yokmuş, aile paylaşımı vs. ile de halledemiyorum. Sizce indirime girer mi? 142₺ ödemek biraz fazla geliyor bana Detroit için. Satın alabileceğim daha ucuz bir alternatif var mı?

En yakında cadılar bayramı indirimleri var onu bekleyebilirsin. Belki indirime girer. 1.5 aydan fazla var ve indirime gireceği kesin değil. Oyunu istek listene ekle indirime girince bildirim gelir. Bazen hafta sonu indirimleri falan oluyor bazı oyunlara.

İlla girer hocam, niye girmesin?
Yanına Heavy Rain almanızı da öneririm, 15 TL falan oluyor galiba.
Tıpkı Detroit gibi dedektif temalı bir oyun, şahanedir.

En yakında cadılar bayramı indirimleri var onu bekleyebilirsin. Belki indirime girer. 1.5 aydan fazla var ve indirime gireceği kesin değil. Oyunu istek listene ekle indirime girince bildirim gelir. Bazen hafta sonu indirimleri falan oluyor bazı oyunlara.
1.5 ay da çokmuş ya. Sanırım en iyisi henüz hala hevesim varken satın alıp oynamak olur.
İlla girer hocam, niye girmesin?
Yanına Heavy Rain almanızı da öneririm, 15 TL falan oluyor galiba.
Elbet gireceğini ben de biliyorum soruyu sorarken yanlış sormuşum benim hatam. Ne zaman indirime girer şeklinde sormam gerekiyordu. Heavy Rain garip bir şekilde beni içine çekmedi. Beyond ve Detroit hoşuma gitti yalnızca, Beyond'u da PlayStation'da bir arkadaşım sayesinde oynayıp bitirmiştim.
Acele etme indirim bekle. Kesin girer.
Belki yarın, belki yarından da yakın? :D

O sistemle en iyi deneyim için FPS kilidini açmanı öneririm. Yalnız oyun bir kere başlasın, ayarları yüksek yap sonra çıkıp bunu uygula.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sistemle en iyi deneyim için FPS kilidini açmanı öneririm. Yalnız oyun bir kere başlasın, ayarları yüksek yap sonra çıkıp bunu uygula.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keko gibi monitörüm olmadığından dolayı 50Hz 1360x768 çözünürlükte 102 ekran televizyon kullanıyorum, bu durumda FPS limitini 4 yani sınırsız yapmam daha doğru olacaktır sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı