Detroit: Become Human PC'ye Çıkıyor

lordRago

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugün ( 12.12.2019 ), uzun süredir beklediğim '' Detroit: Become Human '' sonunda bilgisayara Epic Games aracılığı ile geliyor.

Zamanında 20 TL gibi bir fiyata aldığım, şu an da indirmesini başlattığım oyunu GT1030 ile denemek istiyorum. Her güzel gibi bir sıkıntısı da var. Benim erkan kartı GT1030. En düşük sistem gereksinimi olarak GTX 780 istiyorlar. Sonuç ortada zaten. UserBenchmark: Nvidia GT 1030 vs GTX 780 . Bu yüzden OC yapıp açmayı deneyeceğim.

Bir de şöyle bir hatırlatmada bulunayım. Bu postu yazdığım vakit ( 17:00 ) indirmeye açılmış durumda.
Oyun 52 GB gibi az bir indirme boyutu ile geliyor.

Şimdiden oyuna sahip olanlara veya olacaklara güzel bir vakit geçirtmesi arzusuyla, başka bir mesaja kadar esen kalın.

1576159516336.png

1576159483179.png

Bu oyunu ilk gördüğümde bende PS olmadığı için oynayamamıştım. Konusu ilginç gelmişti. Sonra PC'ye de çıkacağını öğrendim. Epic indiriminde havada kaptım zaten. Nihayet be!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı