Detroit: Become Human PC'ye Çıkıyor

İndiriyorum ama gözüm korktu hatalardan.
Ekran Alıntısı.PNG

Optimizasyonu çok da kötü değil diye düşünüyorum. Sadece FPS kilidi olması sıkıcı. HDR modu var mı bulabilen oldu mu?

İndirdim ama oynayamıyorum optimizasyondan değil. Oyun AMD'nin yeni çıkan 19.12.2'yi yükle diyor. Uyarı penceresi çıkartarak. Oyunu oynarken de aynısını yapıyor. Uyarı penceresini kapatmak için çıktıktan sonra oyuna geri dönemiyorsun. Oyun siyah ekran veriyor. Hadi tamam sorunlu sürücüyü yükleyelim. Sürücüyü yükledim. Bu sefer ne oldu. Aşağıdaki resimdeki hatayı verdi. Resmen AMD'nin yüzünden oyunu oynayamıyorum. Tahmin ediyorsunuzdur bir daha ki ekran kartım, daha doğrusu bir daha ki sistemim AMD olmayacak. Yetti artık.

Eki Görüntüle 472485
Maalesef bu konu için bir bilgim yok. Ekran kartı amd olan kullanıcılar yardımcı olurlarsa daha iyi olur. Benim hep tercihim nvidia dan yana olmuştur. Bu ana kadar hiç sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı