Sürprizbozan Detroit Become Human sonunda ekstra seçenek var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hatırlar. Çünkü önceki ana oyunun üstüne yazıyor.
Açıkçası demek istediğim tam anlaşılmamış sanırım ya da ben anlamadım hocam :D şimdi diyelim hank ve connor konuşuyor connor o sırada orada olacakları biliyor mu? Diğer bitirdiğim saveden kaynaklı? Mesela marcus la karşılaşmalarında zaten aykırı olduğunu biliyor şeklinde o diyalog hiç yaşanmayacak. Yaşansa bile aykırı olduğunu bilip orada hareket edecek. Bunu denedim bölümlerden bar bölümünü açtım ama karakter kendini unutmuş gibiydi sanırım dediğim özellik yok.

Açıkçası demek istediğim tam anlaşılmamış sanırım ya da ben anlamadım hocam :D şimdi diyelim hank ve connor konuşuyor connor o sırada orada olacakları biliyor mu? Diğer bitirdiğim saveden kaynaklı? Mesela marcus la karşılaşmalarında zaten aykırı olduğunu biliyor şeklinde o diyalog hiç yaşanmayacak. Yaşansa bile aykırı olduğunu bilip orada hareket edecek. Bunu denedim bölümlerden bar bölümünü açtım ama karakter kendini unutmuş gibiydi sanırım dediğim özellik yok.
Hayır. Oyuna baştan başlamışsın gibi seçim yaparsın.

Evet bunu sormuştum, kötü o zaman sanki bir zaman böyle bir şey izlemiştim ama. Karakter önceki save de yaptığını hatırlıyordu. Bu kısmı üzücü teşekkürler.
Menüdeki ablamdan bahsediyor olabilirsin belki. Bölümler kısmı diğer seçenekleri seçseydin ne yaşanırdı görmen için var zaten. Karakter her seçimini hatırlasa sonsuz senaryo olur mantıken.

Yeni konular

Geri
Yukarı