Çözüldü Detroit Become Human "VK Error Device Lost" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
gasagsdasgd.png

Ekran kartı driverleri güncel. Oyuna giriyorum. 10 dakika geçiyor bu hatayı veriyor. Oyunda bazen sadece ses var fakat görüntü olmuyor. Sonra 1-2 dakika sonra bu hatayı veriyor.

Anlamadım bu nasıl iştir?

Ayarlarım hepsi orta-yüksek karışık genellikle orta ağırlıklı.

Çözüm
GTX 1660 ekran kartını aldım, sorun çözüldü. @Recep Baltaş'a ilk günden beri konuyu takip edip yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ederim.
Benimde ekran kartım MSI R9 380 (4 GB) arkadaşlar ve bende girişte aynı hatayı verıyor devam et dediğimde oyunun ilk sahnesinde oyun kapanıyor ve tekrar ekran kartı hatasını veriyor son sürümle güncellememe rağmen hata devam ediyor.

R9 380 Ekran kartım ile aynı hatayı bende alıyorum lütfen şu adresten geliştiriciye sorunu belirtin.
[email protected]

R9 380 Ekran kartım ile aynı hatayı bende alıyorum lütfen şu adresten geliştiriciye sorunu belirtin.
[email protected]

Ben gönderdim mail İngilizcem çok iyi değil.

I have R9 380 video card I did the last driver Update but when I TRY to enter Detroit Become Human Game I get "VK Error Device Lost" error I got the Game when it was first announced I've been waiting for a Very long time how can I solve this problem.

Şeklinde gönderdim ekipte Türk çalışan var mı bilmiyorum 2 tane attım bir Türkçe bir İngilizce :)
Afterburner içinden Core Clock ayarını düşürebilirsiniz:

Eki Görüntüle 472477

Benim Afterburner ayarlarım bu şekilde hiçbir ayarıyla oynamadım düşürürsem oynatır mı? Oyunu açıyor yükleme ekranında donuyor. Alt+Tab yapıp geri açınca yükeleme ilerliyor sonra o ilk sahnedeki kadının sesi geliyor ve" VK error device"hatasını veriyor.

afterburner ayar.png

Arkadaşlar, çözümü Reddit'e buldum. Eski driver sürümü 19.9.2 ile oyun sorunsuz çalışıyor.
Ekran kartınızın modelini yazıp sonuna "previous drivers" eklerseniz bulabilirsiniz. Oradan 19.9.2'yi yükleyin. Çözülmedi-- devam ediyor.

reddit.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı