Çözüldü Detroit Become Human "VK Error Device Lost" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
12
gasagsdasgd.png

Ekran kartı driverleri güncel. Oyuna giriyorum. 10 dakika geçiyor bu hatayı veriyor. Oyunda bazen sadece ses var fakat görüntü olmuyor. Sonra 1-2 dakika sonra bu hatayı veriyor.

Anlamadım bu nasıl iştir?

Ayarlarım hepsi orta-yüksek karışık genellikle orta ağırlıklı.

Çözüm
GTX 1660 ekran kartını aldım, sorun çözüldü. @Recep Baltaş'a ilk günden beri konuyu takip edip yardımcı olmaya çalıştığı için teşekkür ederim.
Sürümü 19.9.2'ye çekip çözünürlüğü 720 yaptıktan sonra tekrar takılmıştı. Sonra birkaç yere baktım ve bir çözüm buldum. Denilenleri sırasıyla yaptıktan sonra oyun hata vermeden 4 saat oynattı ve oyundan ilk defa kendi isteğimle çıktım. Link:

Quantic dream desteğe yazdığım. Maile gelen cevap İngilizcesi iyi olan biri çevirebilir mi? Çat pat anladım ama İngilizcem pek iyi değil.

Dear Mert,

Thank you for contacting Quantic Dream Support.

Please Note that you may receive the error reported if your System doesn't meet the necessary requirements to run the Game or if you don't have the latest Windows and graphic drivers updates.

Kindly refer to the below requirements and make sure your System meets the Minimum Requirements:

DETROIT: BECOME HUMAN - Minimum Requirements (Recommended Visual Setting: Low)
CPU: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350, 4.2 GHz (6 to 8 logical cores minimum highly recommended)
RAM: 8 GB RAM
GPU: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon HD 7950
VRAM: 3GB or more

DETROIT: BECOME HUMAN - Recommended Specifications
CPU: i5-8400 @ 2.8GHz or Ryzen 5 1600
RAM: 16 GB RAM
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 (Support of Vulkan 1.1 required)
VRAM: 4 GB or more

In case your System exceeds the requirements and you're still having issues, please contact us again with more details and a DXDiag of your System.

If you need help on how to send us a DXDiag just let us know.

Don't hesitate to contact us should you need further assistance.

Best regards,

Claudiu G.
Quantic Dream Support

Bu arada sanırım bende de işe yaradı ilk bölüm sorunsuz bitti.19.9.2 de arkadaşın attığı linkdeki talimatları gerçekleştirdim fark etti.

@mert ünsal
Dxdiag raporu göndermeni istiyor. Böyle gönderebilirsin.

Dxdiag raporunu gönderdim. Gelen cevap şu şekilde:

Dear Mert,

Thank you for providing us your System information.

After checking your System specifications, we have confirmed that the Graphics card driver you have is not the latest One as per the official AMD website indicates.

Please consider to Update the driver to the latest version (release date: 12/12/2019) and contact us back if the issue persist.

Thank you for your understanding.

Sanırım ekran kartının son versiyonunu indirmemi söylüyor ama zaten 12.11'di sanırım son yayınlanan versiyon.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı