Steam Detroit: Become Human Voidu üzerinde hala 71 TL

Voidu'dan alışveriş yapan birçok insan var ve Steam dururken Epic Games'ten almak biraz garip olur. Ama bu sizin tercihiniz.

Epic Games'te indirim kuponu var hocam yanına Witcher ve God of War ekleyip almayı düşünüyordum ama daha önce Epic Games kullanmadığım için çok bir bilgim yok. Performans olarak bir kaybım olur mu?

Kötü alın buradan Steam'den aktive edin oyunu oynayın işte.

İndirim kuponu var hocam. Benim kafama takılan yer Launcher'da çok sıkıntı yaşar mıyım?

Epic Games'te indirim kuponu var hocam yanına Witcher ve God of War ekleyip almayı düşünüyordum ama daha önce Epic Games kullanmadığım için çok bir bilgim yok. Performans olarak bir kaybım olur mu?

İndirim kuponu var hocam. Benim kafama takılan yer Launcher'da çok sıkıntı yaşar mıyım?
Ben Epic Games Launcherini hiç kullanmadım, konudaki diğer kişilere sorsanız daha iyi olur.

Ödediğim an kod geldi site bayağı hızlıymış. Steam'de oyun 470₺ olmuş, bu fırsat kaçmaz.

Yeni hesap açarak girdim, fakat ürünü satın alamıyorum. Fotoğraftaki gibi 1 saatlik bekleme veriyor (kredi kartını ve şartları seçip kabul ediyorum fakat ödeme bilgisi girecek herhangi bir yere erişemiyorum)
s
Bu neden oldu, beklemekten başka seçeneğim var mı?

Dosya Ekleri

• 1684574125178.png
    1684574125178.png
    146,1 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Gamebillet ve Hublebundle sitelerinde 130-150TL arası dolaşıyordu, çok istiyordum ve 70 TL'ye düşmüşken asla kaçırmayacağım. Şimdi almaya gidiyorum umarım kart hatası v.s beni uğraştırmaz site. Hemen alırım kodumu.

Güncelleme: Satın alırken hesap oluştur cart curt ile uğraştırmadı, satın alır almaz hem siteden hemde mailime kol geldi. Hemen aktifleştirdim. Resmen 71 TL'ye Detroit aldım (HEMDE STEAMDEN! 💕) çok mutluyummmm.

Konu sahibine ayrıyetten çok teşekkür ederim, hep alıp oynamak istediğim bir oyundu.

Son düzenleme:
@Uber Lodos Allah'tan hata yok iki kartımda da hata verdi, ikincisi onay kodu falan verdi onayladı yine bu resimde ki hata veriyor ne hikmetse.
1684679339242.png

Ayrıca ödemeyi tekrar deneyin butonu da yok.
1684680467254.png

Son düzenleme:
@Uber Lodos Allah'tan hata yok iki kartımda da hata verdi, ikincisi onay kodu falan verdi onayladı yine bu resimde ki hata veriyor ne hikmetse.
Eki Görüntüle 1787661

Ayrıca ödemeyi tekrar deneyin butonu da yok.
Eki Görüntüle 1787688
Ziraat genç kartım vardı. Kartın üstündeki sayıları yazdım. + son kullanım tarihi + CVV(banka hesabı) bu kadar.

Ödemeyi telefonuma gelen sms ile onayladım ve anında kod geldi steamden aktifleştirdim. Site yurtdışı tabanlı olduğu için kartınız internet alışverişine de kapalı olabilir. Neden böyle sorunla karşılaştınız bilmiyorum.

Hocam en kötü ihtimal ininal, papara, nays gibi sanal kart uygulamalarına 71 tl atıp almayı deneyin, aklıma başka bir çözüm gelmedi. Ben sorunsuzca satın aldım.

En son seçenek oyunun şu an epic gameste de 71 TL olduğunu gördüm. En kötü ihtimal oradan alın.

(Bende biraz steam fanlığı var, Epic gamesin launcherini, arayüzünü ve kendisini hiç sevmediğim için 71 TL'ye Steamden almak varken Epice yaklaşmam bile.)

Son düzenleme:
@Uber Lodos internet alışverişi açık hocam. Başka kartlar da denedim, sanal kartla da denedim en son mail attım siparişi iptal ettiler 1 kaç saat için de tekrar deneyeceğim.

Söyledikleri 1 kaç saat sonra denedim bu seferde böyle hata var bu bir mesaj mı bana almamak için? Geçmiş siparişlerimde halen ödeme bekleniyor yazıyor ödeme yapılacak bir buton da yok.
1684687552105.png

Geri
Yukarı