Sürprizbozan Detroit Become Human'ı hangi sonla bitirdiniz?

• Konuyu başlatan Gusein
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 524
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba, Detroit Become Human'ı hangi sonla bitirdiniz açıkçası herkesin finalini merak ediyorum. Ben markusa yönelik oynadım sonda markus kazandı. Kara alice ile birlikte nehiri geçti fakat alice öldü ve kara devam etti. Connorda Allah'a emanet 😃 Peki siz nasıl bitirdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en iyi sonla bitirdim ilk bitirişimde. Markus barışçıl kazandı, Connor özgür oldu, Alice ve Kara Luther ile beraber kanadada mutlu mesut yaşadılar falan.

Ben en iyi sonla bitirdim ilk bitirişimde. Markus barışçıl kazandı, connor özgür oldu, alice ve kara luther ile beraber Kanada'da mutlu mesut yaşadılar falan.

Hocam oyun boyu Connor ile Hank'in arasını yapmak istedim ama alakasız sebeplerden düşman oldu. Kara Alice ve Lauther mutlu sonla bitirmek için ne yaptınız acaba?

En iyinin bir tık altı son diyebilirim.
Kara, Alice ve Luther başarıyla Kanada'ya kaçtı.
Markus, grubuyla özgürlüğüne kavuştu ancak Connor özgür olamadı. Markus'un konuşması anında Connor'un onu öldürmesini engelleyebildim ancak android kaldı.

Geri
Yukarı