Sürprizbozan Detroit Become Human'ı hangi sonla bitirdiniz?

• Konuyu başlatan Gusein
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 520
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam oyun boyu Connor ile Hank'in arasını yapmak istedim ama alakasız sebeplerden düşman oldu. Kara Alice ve Lauther mutlu sonla bitirmek için ne yaptınız acaba?
Hank ile iyi geçinmek için androidleri öldürmeyip onu kurtardım. Sonra aykırı olunca da zaten araları daha da iyi oldu.

Kara, kizi ve ismini unuttum, oyunu oynayali bayagi oldu, l ile basliyordu. 3'u birden gectiler Kanada'ya. Markus ise yasayip ordu falan kurmustu, connor ise hep oldurdum. Normalde aykiri olup gruba katilacaktim, ancak olayi yanlış anlayip onu yapmamistim.

Merhaba, Detroit Become Human'ı hangi sonla bitirdiniz açıkçası herkesin finalini merak ediyorum. Ben markusa yönelik oynadım sonda markus kazandı. Kara alice ile birlikte nehiri geçti fakat alice öldü ve kara devam etti. Connorda Allah'a emanet 😃 Peki siz nasıl bitirdiniz?
Kara, Alice ve Luther üçlüsünü Kanada'ya geçirdim. Markus'un başlattığı kalkışmayı North'u öperek mutlu sona ulaştırdım. Connor'ın da fişini çekip RK900 modeline yükselttiler.

Tüm sonları yaptım. Hepsi de birbirinden duygusal sonlardı gerçekten insanı etkiliyor.
Oyunda 85 tane son var diye biliyorum her biri için ortalama 5 saat uğraşsanız 415 saat eder ki her birini bulmak imkansız ama nasıl yaptınız merak ediyorum doğrusu.

Oyunda 85 tane son var diye biliyorum her biri için ortalama 5 saat uğraşsanız 415 saat eder ki her birini bulmak imkansız ama nasıl yaptınız merak ediyorum doğrusu.

Hayatsız gibi oynadıgım bir dönem vardı o zaman sırf sonlar ıcın oynamıstım :)

Geri
Yukarı