Detroit indirime girer mi?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar Epic Games'de bir dönem detroit 20TL olmuştu bende nasil olsa şu an başka oyunlarım var baska zaman indirime girince alırım demistim, demez olsaydım girmiyor indirime tekrar. Şu an Mega indirim var ama fiyatı sabit sizce önümüzdeki dönem içinde indirime girebilir mi o fiyata almadığım için çok pişmanım. (80TL üstü 60TL indirim kuponundan haberim var onun dışında soruyorum).

Kardeşim böyle şeyler sormayın, 😅 Biz nereden bilelim. Bir kahine danışın derim.
Biz nerden bilelim'i yok. Sizce ne zaman indirime girer diyorum nasıl ki steamda indirim dönemleri belli başlı zamanlarda oluyor Epicde de bilen varsa yazsın diye açtım bu konuyu. Bak arkadaş üstte nasıl fikrini belirtmiş. Geliyorsunuz konuların altına böyle saçma şeyler yaziyorsunuz sinir oluyorum. Bilmiyorsan kapa git kardeşim.

Biz nerden bilelim'i yok. Sizce ne zaman indirime girer diyorum nasıl ki steamda indirim dönemleri belli başlı zamanlarda oluyor Epicde de bilen varsa yazsın diye açtım bu konuyu. Bak arkadaş üstte nasıl fikrini belirtmiş. Geliyorsunuz konuların altına böyle saçma şeyler yaziyorsunuz sinir oluyorum. Bilmiyorsan kapa git kardeşim.
3 hafta sonra Steam'e geliyor belki Steam'e geldi diyerekten indirim olabilir ama emin değilim.

Biz nereden Bilelim'i yok. Sizce ne zaman indirime girer diyorum nasıl ki Steam'da indirim dönemleri belli başlı zamanlarda oluyor Epicde de bilen varsa yazsın diye açtım bu konuyu. Bak arkadaş üstte nasıl fikrini belirtmiş. Geliyorsunuz konuların altına böyle saçma şeyler yaziyorsunuz sinir oluyorum. Bilmiyorsan kapa git kardeşim.

O zaman fikrimi söyleyeyim. En son geçen yılın mayıs ayında indirime girmişti, yani yaklaşık 1 yıl geçti aradan. Bence uzun sürebilir.

Geri
Yukarı