Sürprizbozan Detroit, karakter hikayesi istediğim gibi şekillenmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fasulsin

Femtopat
Arkadaşlar Detroit Become Human oyununda Markus, Connor'a "Aykırı mı kalacaksın, Android olarak mı kalacaksın?" dediği yerde aykırı olmayı seçemiyorum. Nedenini bilen var mı, ilerleyen yerlerde bunu değiştirebilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Detroit Become Human oyununda Markus, Connor'a "Aykırı mı kalacaksın, Android olarak mı kalacaksın?" dediği yerde aykırı olmayı seçemiyorum. Nedenini bilen var mı, ilerleyen yerlerde bunu değiştirebilecek miyim?
Nasıl seçemiyorsunuz anlamadım? Fotoğraf gönderebilirmisiniz, bu arada Jerichonun yerini Kamskiden öğrendiyseniz zaten o seçeneği seçemezsiniz.

Connor'ın oyun boyunca değişen bir Software Instability metresi var. İnsancıl kararlar aldıkça artıyor ve Connor'ı öldürür veya Hank'i üzen şeyler yaparsanız azalıyor. Tutarsızlık yüksekse aykırı olmayı seçebiliyorsunuz. Yoksa seçemezsiniz.

Hocam yazılım tutarsızlığı yuksek olmasi gerekiyor connor'in aykiri olabilmesi icin insancil kararlar verin o secime ulasana kadar

Vurmamıştım. Sanırsam arkadaşlarında dediği gibi yazılım tutarsızlığını ben arttıramamışım. Ama yine de oyunun bu kararı önceki kararlarımıza bırakmaması daha mantıklı olur gibime gelmişti. Bence aykırı olup olmamak bana kalmalıydı.
Öyle oyunun öncesinde yaptığınız şeylerin bi mantığı kalmazdı ama bence böylesi daha iyi göreceli tabi.

Connor'u merhametli ve Android yanlısı biri yapmanız lazım. İnsanlara itaat eden birisi olursanız o kilit asla açılmaz. Yazılım tutarsızlığını olabildikçe yükseltmiş olmanız lazım.

Geri
Yukarı