Sürprizbozan Detroit'de robotlara empati kurulmuyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
Şu an oyunun başlarındayım sayılır. Şu kısımdayım:En son Kara ve Luther ile birlikte bir lunaparka gittik. Şu anda o bölümdeyim Bu bölüme gelene kadar kötü durumda olan robotlar gördüm tipki insanlar gibi ölmek istemiyorum falan diyorlar. Fakat benim anlamadığım ben bu kısımlarda robotlarla empati kurmam gerekiyor mu? Yani onlar sonuçta robot duyguları yoktu sanırsam Detroit evreninde. Bir de ölseler bile tamir edilerek tekrardan getirilebilir. Siz nasıl oynadınız bu oyunu?

Şu an oyunun başlarındayım sayılır. Şu kısımdayım:En son Kara ve Luther ile birlikte bir lunaparka gittik. Şu anda o bölümdeyim Bu bölüme gelene kadar kötü durumda olan robotlar gördüm tipki insanlar gibi ölmek istemiyorum falan diyorlar. Fakat benim anlamadığım ben bu kısımlarda robotlarla empati kurmam gerekiyor mu? Yani onlar sonuçta robot duyguları yoktu sanırsam Detroit evreninde. Bir de ölseler bile tamir edilerek tekrardan getirilebilir. Siz nasıl oynadınız bu oyunu?
Üstat keyfine göre oyna spoiler yemeden 3-4 defa farklı şekillerde oyna

Ben dün bitirdim farklı bir oyundu ama bayağa keyif aldım oynarken sıkmıyor oyun keşke güzel bir dizi olarak yapılsa oyunun devamını dizide izlesek.

Olay bir nevi bu zaten, onlara inanıyor musun, inanmıyor musun? İçinden geldiği gibi oynamanı öneririm, çok fazla farklı sonu var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı