Çözüldü Dev C++ satırın kaçıncı olduğu gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bende her satırda olan rakam kısmı düz bir siyahlık onu nasıl aktif edebilirim acaba? Diğer türlü çok karışık oluyor.

Çözüm
Konu niye bu kadar uzamış anlamadım ki.

Aşağıdaki videoda nasıl yapılacağı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer sorunlara gelirsek; yeni konu oluşturun.
@394919 bence saçma eğer siz pythondanc ye geçerseniz çok zorlanıcaksınız bazı konulardan dolayı ama Python'da olabilir ama Cden başlarsanız diğer dillerede 1 2 günde alışırsınız ama Python olmaz değil.

@394919 bence saçma eğer siz pythondanc ye geçerseniz çok zorlanıcaksınız bazı konulardan dolayı ama Python'da olabilir ama cden başlarsanız diğer dillerede 1 2 günde alışırsınız ama Python olmaz değil.

Hocam hataları çözemedim sinirim bozuldu açıkçası. Zaten gideceğim bölümde önce oython sonra Java öğretiliyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Sağ olun hocam hallettim.

@394919 hocam hatanın nedeni dediğim gibi ya uygulamayı yanlış kurdunuz ya da mingw versiyorunu eski YouTube'dan fehmi uyar ya da freecodecampa bakın.

Düzeldi hocam fakat önerdiğiniz hoca Codeblocks ile ders işliyor ben de onunla devam ediyorum. Bir sorun yok yardımlar için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı