Devamsızlığın 26 gün olması sorun olur mu?

Devamsızlık sildirme yoktur fakat sayılmayan devamsızlık vardır. Sayılmayan devamsızlık dediğimiz şey nöbetçilik, özel etkinlik, spor turnuvasına katılmak vb. şeylere katılmış olmak gibi şeyler. Eğer okul yönetimi torpil geçerse devamsızlığını bunlara çevirebilirsin. Onun dışında özürlü 20 gün gibi bir sınır yok. Özürsüz 10 gün toplamda 30 gün devamsızlık hakkın var. Yani 25 özürlü 1 özürsüz ile kalmazsın.

İzinliye çevirince bir şey fark etmiyor! Ben hepten sildirmekten bahsediyorum. 25 özürlü 1 özürsüz devamsızlık var.

Devamsızlık sildirme var. Benim bazı sağlık sıkıntılarımdan dolayı 1 hafta okula gidememiştim raporu daha sonra verdik verdikten sonra sadece 3 gününü falan silmişler gittik sildirdik silmediklerini ayrıca velinle gidersen sildirebilirsin veli onayı ile.

O heyet raporuyla silinir devamsızlık sildiremiyorsun sadece özürlüye aktarabiliyorsun (en fazla 20 gün özürlü 10 gün özürsüz) 18 günü özürlüye aktar 8 günüde özürsüz kalsın müdürede durumunu anlat.

Devamsızlık sildirme yoktur fakat sayılmayan devamsızlık vardır. Sayılmayan devamsızlık dediğimiz şey nöbetçilik, özel etkinlik, spor turnuvasına katılmak vb. şeylere katılmış olmak gibi şeyler. Eğer okul yönetimi torpil geçerse devamsızlığını bunlara çevirebilirsin. Onun dışında özürlü 20 gün gibi bir sınır yok. Özürsüz 10 gün toplamda 30 gün devamsızlık hakkın var. Yani 25 özürlü 1 özürsüz ile kalmazsın.

Hayır sınırı var eğer özürlü devamsızlığı 20 günü geçerse kalır özürsüz devamsızlığı ise 10 günü geçerse kalır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı