Devamsızlığın aynı gün işlenmesi mi lazım?

Exfatality

Hectopat
12. sınıfım devamsızlığım 7 gün oldu geçen hafta çarşamba gitmedim ama yazmamışlar. Bugün de gitmedim yazmamışlar 1 hafta sonra birden araya sıkıştırmasınlar o yazmadıkları günleri. Kısacası eğer aynı gün e-Okul'a işlemezlerse sonradan ekleyebilir mi?

12. sınıfım devamsızlığım 7 gün oldu geçen hafta çarşamba gitmedim ama yazmamışlar. Bugün de gitmedim yazmamışlar 1 hafta sonra birden araya sıkıştırmasınlar o yazmadıkları günleri. Kısacası eğer aynı gün e-Okul'a işlemezlerse sonradan ekleyebilir mi?

Normalde 7 gün içinde girilmesi gerekir kural budur. 12. sınıflarda kalma durumu kalkmıştı bu sene de devamsızlıktan o yüzden takma kafana.

Normalde 7 gün içinde girilmesi gerekir kural budur. 12. sınıflarda kalma durumu kalkmıştı bu sene de devamsızlıktan o yüzden takma kafana.
ve evet yazabilirler.

Bu sene için geçerli olduğuna dair kesin bir şey bulamadım kesin olması zaten imkansız çünkü okula gelmeyin demek gibi bir şey olur bu dedikleri ama hiç belli olmuyor bu MEB'in işleri.

Sonradan ekleyebiliyorlar, olmasaydı öğle eğitim veren okullarda sıkıntılar oluşabilirdi.

Dönem bitene kadar, hatta 2. dönem başladıktan sonra bile girebilirler. Ama bizim okulda 12. sınıflarda 2. dönemde yapılan devamsızlıklar dönem sonuna doğru siliniyor.

Genelde son hafta açıklarlar ama bu sene başından böyle bir açıklama duymuştum doğruluğunu araştırın yine de.

Hiç belli olmuyor dediğim gibi ama birçok arkadaşım sene başından beri gelmeyenler bile var açığa da geçmemişler.

Dönem bitene kadar, hatta 2. dönem başladıktan sonra bile girebilirler. Ama bizim okulda 12. sınıflarda 2. dönem devamsızlıklar dönem sonuna doğru siliniyor.

Bizim okulda şimdiye kadar kimse kalmamış eğer kalan olursa okulun nitelik yüzdesi düşüyor diye bir şey duymuştum proje okullarında kalma vakaları çok nadir oluyor 5 senedir gidiyorum 1 tane kalan öğrenci görmedim daha okulda.

Screenshot_20221010-232924.jpg

Arada çarşamba günü eksik ondan önceki ve sonraki günleri girmişler.

Hiç belli olmuyor dediğim gibi ama birçok arkadaşım sene başından beri gelmeyenler bile var açığa da geçmemişler.

Bizim okulda şimdiye kadar kimse kalmamış eğer kalan olursa okulun nitelik yüzdesi düşüyor diye bir şey duymuştum proje okullarında kalma vakaları çok nadir oluyor 5 senedir gidiyorum 1 tane kalan öğrenci görmedim daha okulda.

Eki Görüntüle 1540909
Arada çarşamba günü eksik ondan önceki ve sonraki günleri girmişler.

Aradaki günde sizi var yazmış olabilirler mi yanlışlıkla tek seçenek bu çünkü girecek olsalar aradakini atlamazlar

Yeni konular

Geri
Yukarı