Devamsızlık 20 gün olursa sınıfta kalınır mı?

yakubunal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben 10.sınıfa gidiyorum devamsızlığım özürlü 19 özürsüz 6. Bugün okula hastayım diye gitmedim ve dilekçe yazıp bugün ki devamsızlığı özürlü yapacağım. Bunu yaptığımda özürlü devamsızlığım 20 gün olacak sınıfta kalır mıyım?, veya belge alır mıyım?

Devamsızlık süresi özürsüz yani raporsuz olarak 10 gün, özürlü yani raporlu olarak 20 gün olmak üzere toplamda 30 gündür. Bu durumda ek bir özürlü devamsızlık yapmamalısınız.

20.5 olunca kalman gerek özürsüz de 10.5 kısacası doldurman değil aşman gerekiyor zaten kalacak gibi olursan insan evladı ise özürsüz yazar müdür yardımcısı yada her kimse yazan.

Merhaba, ben 10.sınıfa gidiyorum devamsızlığım özürlü 19 özürsüz 6. Bugün okula hastayım diye gitmedim ve dilekçe yazıp bugün ki devamsızlığı özürlü yapacağım. Bunu yaptığımda özürlü devamsızlığım 20 gün olacak sınıfta kalır mıyım?, veya belge alır mıyım?
Belgeyi özürsüz 5 olunca veya özürlü 10 olunca belge alamazsınız.

Merhaba, ben 10.sınıfa gidiyorum devamsızlığım özürlü 19 özürsüz 6. bugün okula hastayım diye gitmedim ve dilekçe yazıp bugün ki devamsızlığı özürlü yapacağım. Bunu yaptığımda özürlü devamsızlığım 20 gün olacak sınıfta kalır mıyım? Veya belge alır mıyım?

Bundan sonrası için dilekçe vermeseniz daha iyi.

Kalmazsiniz, 10'u ozursuz olmak uzere toplamda 30 gun devamsizlik hakkiniz var. Ama mesela 1 gun ozursuz 28 gun ozurlu yaparsaniz kalmazsiniz. Kisaca ozursuz devamsizliginiz 10'u, toplam devamsizliginiz 30'u gecmedigi surece geciyorsunuz.

Merhaba, ben 10.sınıfa gidiyorum devamsızlığım özürlü 19 özürsüz 6. bugün okula hastayım diye gitmedim ve dilekçe yazıp bugün ki devamsızlığı özürlü yapacağım. Bunu yaptığımda özürlü devamsızlığım 20 gün olacak sınıfta kalır mıyım? Veya belge alır mıyım?

Reis sen hiç uğraşma ailene söyle arayıp sildirsin ya da direkt müdürle konuş.

Silemezler ve ailen özürsüzü özürlüye aktarsın(isterse 29 özürlün ve 1 özürsüz devamsızlıgın olsun yine kalmazsın.) Belge falan alabiliyorsan engel olmasın ve artık devamsızlık yapmamaya calıs lazım olabilir bu 5 gün.

Reis gayet de güzel siliyorlar benim 2 haftamı silmişlerdi.

Geri
Yukarı