Devamsızlık ve Sınıfta Kalma

Joshiferxx

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu an devamsızlığım:

Özürsüz : 6
Özürlü : 19.5

Son 4 gün kaldı bu 4 gün gitmeyeceğim böylece:

Özürsüz : 10

Olacak yani çok sınırda kalıyorum sanırsam özürsüz 10 gün olduğu için sınıfta kalma durumu olur mu yoksa 10.5 ta mı kalınıyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Olacak yani çok sınırda kalıyorum sanırsam özürsüz 10 gün olduğu için sınıfta kalma durumu olur mu yoksa 10.5 ta mı kalınıyor ?
Ben şu an kalmıyorsun diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son hafta çoğu okulda yoklama alınmaz. Alınsa da kaydedilmez. Yani e-okul sistemine girilmez. Bugün bitti zaten, önümüzdeki hafta cumaya kadar gitmesen herhangi bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Merak etme. Ayrıca pazartesi ya da salı günü özürsüz devamsızlık sayısında artış olursa burda paylaşır mısın? Diğer arkadaşlar da son hafta rahat edeceklerdir ona göre.

Kardeşim 9.5 gün sınır. 10 gün olunca da kalıyorsun. Aynı şey 20 günde de geçerli. 19.5 gün sınır, 20 olunca kalıyorsun.

Arkadaşlar sorunumu araştırdım.
özürsüz 10 -> 10.5 olmamalı
özürlü devamsızlık -> 20.5 olmamalı yani toplamda 30 günü geçmemeliymiş.

Ben olsam kafama dert etmezdim 40 gün devamsızlığı olan adamı geçirdiler bizde.Seninki onun yanında küçük kalır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı