Özel okulda 22 devamsızlık sınıfta kalma sebebi mi?

E okula girildiyse geçmiş olsun kimse o devamsızlıkları silip üstüne sorumluluk almaz. Girilen veri silindiği anda bakanlık bunu görüyor eğer farkedilirse soruşturma yiyecek olan okul yöneticileri olduğu için silmezler muhtemelen. Bahsettiğim olay yeni bakanla ilgili eski senelerde sorun çıkmıyordu ama bu sene çıkartıyorlar.
Evt geçen yıl hep sildiler

Birde çoğu kişi okula hiç gelmiyor bir kız haftada 2 gün falan geliyor ve hiç panik falan değil. Yurt dışına gezmeye giden bile var.

Birde çoğu kişi okula hiç gelmiyor bir kız haftada 2 gün falan geliyor ve hiç panik falan değil. Yurt dışına gezmeye giden bile var.
Bakan silinmeyecek, istersen ortalaman 100 olsun yine affedilmeyecek sınıf tekrarı olacak dedi. İsterseniz ''aman ne olacak silerler'' diyenleri dinleyip gitmeyin tercih sizin. Ben olsam kıraathane muhabbetleri yerine bakanı dinlerdim.

Bakan silinmeyecek, istersen ortalaman 100 olsun yine affedilmeyecek sınıf tekrarı olacak dedi. İsterseniz ''aman ne olacak silerler'' diyenleri dinleyip gitmeyin tercih sizin. Ben olsam kıraathane muhabbetleri yerine bakanı dinlerdim.
Zaten gideceğim ama hasta olursam falan diye kendimi garantiye almak istedim. Birde son haftalar ders işlenmezken boşa vakit gitmemesi için evde çalışıyorum genelde bu sefer pek şansım olmayacak gibi görünüyor.11. Sınıfım sınava az kaldı her dakika önemli boş günler evde çalışmak istiyorum:(

10 gün özürsüz 20 gün özürlü hakkınız var. Bu ikisinden birini aşarsanız özel sebebiniz yoksa(ki bu sizin beyanınıza göre olmuyor farkı parametreleri var) sınıfta kalırsınız, her özel okulda devamsızlığı silmez. Ailenizin görüşmesi faydalı olur.
Ailem görüştü ve veli dilekçesi istediler sanırım bazılarını sileceklermiş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı