Devamsızlıktan kalınacak olan dersin finaline girmek gerekir mi?

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dönem başından beri hiç gitmediğim bir dersim var, vizesine mecbur olduğum için girmiştim. Final sınavına girmezsem sorun olur mu? Normal şartlarda finale giremeyecek öğrenciler açıklanıyor fakat dediğim gibi derse gitmiyorum dönem başından beri bu yüzden bilmiyorum. Finale girmezsem kalmak dışında bir sorun olur mu?

Devamsızlıktan kaldıysanız hocanızla bir görüşün hocanız size gereken bilgiyi verir onun haricinde zaten kaldıysanız finale girsenizde girmesenizde bir şey olmayacaktır.

Devamsızlıktan kaldıysanız hocanızla bir görüşün hocanız size gereken bilgiyi verir onun haricinde zaten kaldıysanız finale girsenizde girmesenizde bir şey olmayacaktır.

Hocayla okulda denk gelemedim, mail e de cevap vermiyor. Girmeyeceğim sanırım, zaten her türlü kalıyorum. Finale girmezsem seneye tekrar aynı dersi almamda sorun olur mu diye merak etmiştim sadece, eğer sorun olmazsa girmeyeceğim.

Hocayla okulda denk gelemedim, mail e de cevap vermiyor. Girmeyeceğim sanırım, zaten her türlü kalıyorum. Finale girmezsem seneye tekrar aynı dersi almamda sorun olur mu diye merak etmiştim sadece, eğer sorun olmazsa girmeyeceğim.

Sorun olmaz ama hoca belki de devamsızlıktan bırakmayabilir bir şekilde telefon numarasını bulmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı