Rehber Devasa RDR2 Grafik Ayarları ve Modlama

Hocam berberde yaklaşık 80 tane saç modeli çıkıyor normal mi why'em DLC ile.
Normal. Whyem DLC modu kapsamlı bir mod. Çok fazla saç ve sakal çeşidi eklemesinin yanında atlar için özelleştirmeler ve Arthur için yeni kıyafetlerde ekliyor.

Hocam bir de modları kurduktan sonra olmaya başladı bu. Oyuna girerken bazen script hook güncellemelerini kontrol ettin mi diye uyarı veriyor. Ve birilerini soymak için e tuşuna bastığımda Arthur adamı tutuyor bir daha bırakmıyor hiçbir komut işlemiyor. Script hook silip geri koyarsam düzelir mi?

Hocam bir de modları kurduktan sonra olmaya başladı bu. Oyuna girerken bazen script hook güncellemelerini kontrol ettin mi diye uyarı veriyor. Ve birilerini soymak için e tuşuna bastığımda Arthur adamı tutuyor bir daha bırakmıyor hiçbir komut işlemiyor. Script hook silip geri koyarsam düzelir mi?
Script hook güncellemesi uyarısı arada bendede çıkıyor ancak 9-10 aydır felan güncellenmedim. Herhangi bir modda da sıkıntı yaşamadım. Yaşadığınız sorunun çözümü bende yok maalesef.

Arkadaşlar oyunda çocukları sevmeyenler için onları öldürebilmenize yarayan bir mod var. Nexus'a kill children yazın çıkar. Çok keyif alıyorum.

@Gordrhain hocam profilinizdeki kim?

Son düzenleme:
Merhaba, collyriumredone modunu kurdum ama oyunun ilk karlı bölümünde akşamı sabaha çevirdi. Sizde de böyle miydi?

Whyem visual modunu kurarak çözdüm.
Whyem visual ve collyium redone modu birlikte kullanılmamalı. Sebebiyse mod managerda üstte olanın alttakini deaktif etmesidir. Yani şu an collyium redone modunu kaldırmanızla whyem visual modunu kurmanızda colyrium redone modunu deaktif etmenizi sağlayacaktır.

Geri
Yukarı