Rehber Devasa RDR2 Grafik Ayarları ve Modlama

Hocam selamlar acaba bu görseldeki saç için hangi modu kurmalıyım şimdiden teşekkürler

Dosya Ekleri

• does-anyone-know-what-hair-mod-this-is-v0-1xtzpcnlj4la1.jpg
    does-anyone-know-what-hair-mod-this-is-v0-1xtzpcnlj4la1.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba 6700xt kullanıcıyım. İnce grafik ayarları adlı rehberiniz eski düşük seviye sisteminize göre optimize edilmiş sanırsam. Bu ekran kartı için hangi ayarları yapmam daha doğru olur?

Merhaba 6700xt kullanıcıyım. İnce grafik ayarları adlı rehberiniz eski düşük seviye sisteminize göre optimize edilmiş sanırsam. Bu ekran kartı için hangi ayarları yapmam daha doğru olur?
AMD grafik kartlarını bilmiyorum. Ayrıca birçok ayar için ekstra açıklama yapmamda gerekecek. Bu yüzden vaktim olursa ayrıntılı grafik ayarı önerimi yazmaya çalışırım size.

AMD grafik kartlarını bilmiyorum. Ayrıca birçok ayar için ekstra açıklama yapmamda gerekecek. Bu yüzden vaktim olursa ayrıntılı grafik ayarı önerimi yazmaya çalışırım size.
Size demeniz beni biraz bencil bir insanmışım gibi hissetmeme neden oldu :D Genel olarak AMD tarafı adına tekrardan bir rehber yapacağınız zamanı merakla bekliyorum :).

Size demeniz beni biraz bencil bir insanmışım gibi hissetmeme neden oldu :D Genel olarak AMD tarafı adına tekrardan bir rehber yapacağınız zamanı merakla bekliyorum :).
Hocam o anlamda demek istemedim, üzgünüm. Sadece yoğun olduğum için ve bir anda uzun uzun yazamayacağım için böyle yazmıştım. Ama bana yeni bir rehber için fikir verdiniz. Önceki rehberim daha çok FPS kazandırma üzerineydi. Yeni yazmayı düşündüğüm rehberde grafik ayarlarını biraz daha ayrıntılı şekilde açıklayarak hangi ayarın hangi görüntüye etki ettiğine ve hangisini tavsiye ettiğime yönelik yazmayı düşünüyorum. Direkt AMD için yazabileceğimi sanmıyorum ama o rehberde işinizi görür diye düşünüyorum 😊

Bir şey daha sormak istiyorum, rehberden gördüğüm TAA modunu indirip kurdum ancak kurulumun başarılı olup olmadığını gösteren bir ibare oyun içinde mevcut mu?

Bir şey daha sormak istiyorum, rehberden gördüğüm TAA modunu indirip kurdum ancak kurulumun başarılı olup olmadığını gösteren bir ibare oyun içinde mevcut mu?
Oyun içinde gösteren bir ibare olmuyor ancak Mod managerda aktif gözüküyorsa ve oyuna girdiğinizde de TAA'nın daha düzgün çalıştığını görüyorsanız sıkıntı yoktur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı