Rehber Devasa RDR2 Grafik Ayarları ve Modlama

İlk defa kurdum eski sürümüde denedim yine olmadı.
Gerekli olan diğer modları kurdunuz mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki gibi yapınız.

Gerekli olan diğer modları kurdunuz mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki gibi yapınız.
Hocam hiçbir sıkıntı yok fakat , tab'a bastığımda sağ altta ibareler çıkıyor ama iki kere tab tab yapınca çar hiçbirşey yapmıyor sağ alttaki tuşlar'a mı basmam lazım deniyorum yine olmuyor ya ben yapmaıyorum yada sıkıntılı mod.

Hocam hiçbir sıkıntı yok fakat , tab'a bastığımda sağ altta ibareler çıkıyor ama iki kere tab tab yapınca çar hiçbirşey yapmıyor sağ alttaki tuşlar'a mı basmam lazım deniyorum yine olmuyor ya ben yapmaıyorum yada sıkıntılı mod.
Modun sıkıntılı olduğunu düşünmüyorum. Bende ve birçok kişide sorun çıkmamıştı. Lml ve Scripthook ile alakalı bir sorununuz olabilir.

Hocam öyleyse maalesef çözümüm yok.
Teşekkürler.

Çözüldü: RDR2 silah modu çalışmıyor
bu konuyla çözdüm hocam.

Hocam modlar bunlar ama etrafa bakarken biraz takılıyor ama fps düşmesi yok rahatsız etti beni nedeni nedir acaba?

1706285659807.png

Son düzenleme:
Ama zaten grafikler yükselsin diye yaptım .
Hocam vsync açabilirsiniz. Nvidia Denetim masasından ayarlar yapabilirsiniz. Dediğim modları çıkarıp test edebilirsiniz. Sisteminizi bilmediğim için sorunun sistemsel mi, oyunla mi alakalı veya modlarla mi alakalı olduğunu bilmiyorum.

Geri
Yukarı