Rehber Devasa The Witcher 3 Mod Listesi ve Modlama

Verdiğiniz yanıtlar için teşekkür ederim. Tekrardan deneyeceğim

Modları kurdum ve script merger ile birleştirdim fakat oyuna girerken bu hata ile karşılaşıyorum.

Modları kurdum ve script merger ile birleştirdim fakat oyuna girerken bu hata ile karşılaşıyorum.

Eki Görüntüle 1432577
Yanlış görmediysem Primal Needs modunu kurmuşsun. O Allah'ın belası modla 2 gün uğraşmıştım. Çok sıkıntılı bir mod. Özellikle Complete Animation Redux ile çok çakışması var.

Bu mod daha çok hoşuma gittiği için CA modundan vazgeçmiştim. Modla bir süre oynadım ve bu sefer de envanterimdeki ögeler kaybolmaya başladı. Çözümünü aradım, bulamadım. Nihayetinde modu kaldırdım, listeye da koymadım. Eğer o modu kurduysan kaldırmanı öneririm.

Merhaba, sanırım korsan oyun indirmek bilgisyara zarar veriyor peki mod yüklemekte bilgisayara aynı korsan oyun gibi zarar verir mi?

Merhaba, sanırım korsan oyun indirmek bilgisyara zarar veriyor peki mod yüklemekte bilgisayara aynı korsan oyun gibi zarar verir mi?
Modu nereden indirdiğinize bağlı. Biz Nexus üzerinden indiriyoruz. Seçtiğin modun files kısmına gir. Indireceğin dosyanın yanında yeşil tık varsa rahatlıkla indirebilirsin. Istersen o tike tıklayarak VirusTotal sonucuna da bakabilirsin.

Anladım, peki bilgisayarda herhangi antivirüs programı bulundurmalı mıyım?

Anladım, peki bilgisayarda herhangi antivirüs programı bulundurmalı mıyım?
Bahsettiğim gibi dosyalar zaten virüs taraması yapılıp siteye yükleniyor. Yine de için nasıl rahat ediyorsa öyle davranabilirsin.

Bahsettiğim gibi dosyalar zaten virüs taraması yapılıp siteye yükleniyor. Yine de için nasıl rahat ediyorsa öyle davranabilirsin.

Tamamdır teşekkürler, biraz uzun oldu ama Türkçe yama indirebileceğimiz güvenli bir site var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…