Rehber Devasa The Witcher 3 Mod Listesi ve Modlama

Teşekkür ederim.

Bu hata ile karşılaştım ne yapmam gerekiyor?

Script Merger'de hepsini yaptım ama sadece bu kaldı oyunun açılmama sorununun bununla ilgili olduğunu düşünüyorum ama burda ne yapmam gerektiğini anlayamadım.

Dosya Ekleri

• 1659387819227.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Modların indirme sayfalarında diğer modlarla olan çakışmaları önleyen sürümleri veya yaması oluyor. Öncelikle çakışma yaşadığın iki modda bir modun diğer mod için böyle bir sürümü veya yaması varsa onu indir. Merge işine gelirsek genellikle bunu kodun akışına göre yapıyoruz. Bu da biraz deneme ve yanılma içeriyor. Mesela ben olsam burada sırasıyla Friendly Meditation ve Fast Stash modlarını seçerdim. İşe yaramazsa başka şekilde tekrar denersin. Hiçbir kombinasyon işe yaramıyorsa da bırakman lazım. Her mod birbiriyle uyumlu olmuyor, bu yüzden bu rehbere koyamadığım bir sürü mod var.

merhabalar sizin bu muhteşem rehberini gördüm ve hayran kaldım sizin yaptığınız modların çoğunu yükledim ve dediğiniz gibi uyguladım aşağıda gösterdiniğiniz modların ve bir kaçını indirdiğim gözüküyo bakarbilirsiniz ama oyuna girerken şöyle bi hata alıyorum script merger sorunsuz devam etti çakışma bulmadı tamam tamam diyip geçtim scirpt merger nasıl kullanılır kısmında yazğınız gibi ama bu nu alıyorum işte lütfen yardım edin lütfen

Dosya Ekleri

• unknown_2022.10.27-00.42.png
    158,6 KB · Görüntüleme: 23
  • unknown_2022.10.27-00.41_1.png
    158,9 KB · Görüntüleme: 25
  • unknown_2022.10.27-00.41.png
    155,7 KB · Görüntüleme: 18
Witcher 3'e gelen yeni güncellemeden sonra modlar uyumlu mu?

Witcher 3'e gelen yeni güncellemeden sonra modlar uyumlu mu?
Açıkçası pek bir fikrim yok. Uzun zamandır The Witcher 3'ü takip etmiyorum, modları da güncelleme sonrası kontrol etmedim. Hoşuna giden modların "posts" bölümüne bak, orada kullanıcılar ya da yapımcı uyumluluğu hakkında bir şeyler yazmıştır.

Ayrıca mesajını görünce Nexus'ta genel olarak modlara bir göz gezdirdim. Bazı modlar isimlerine (Classic Edition) veya (Next-Gen Compatible) gibi ibareler eklemiş. Onlar da sana fikir verebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…