Çözüldü Devil May Cry 3: Special Edition alt yazılar açılmıyor ve 1280x1024 olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RYUGA162

Hectopat
Arkadaşlar altyazıları açmaya çalıştığımda görev esnasında açamayacağımı söylüyor. Fakat görevde değil ana menüdeyim. Üstelik Fullscreen fix yaptığım halde çözünürlük değişmiyor ve can barı ekrana sığmadığı için canımı göremiyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
Oyunda widescreen desteği yok, bunun için Release Devil May Cry 3 Widescreen Fix · ThirteenAG/WidescreenFixesPack ya da Style Switcher modunu kurmalısın. Oyunu ALT + ENTER yaparak fullscreen yapabilirsin.

Evet tam ekran yapmayı o şekilde çözdüm ama alt yazılar açılmıyor ve X360CE indirmeme rağmen doğru düzgün kullanamıyorum. Herhalde oyun kolumda analog tuşları olmadığı için böyle oldu. Sağa ve sola gidebiliyorum fakat ileri ve geri gidemiyorum.
Oyunda widescreen desteği yok, bunun için Release Devil May Cry 3 Widescreen Fix · ThirteenAG/WidescreenFixesPack ya da Style Switcher modunu kurmalısın. Oyunu ALT + ENTER yaparak fullscreen yapabilirsin.

Evet tam ekran yapmayı o şekilde çözdüm ama alt yazılar açılmıyor ve X360CE indirmeme rağmen doğru düzgün kullanamıyorum. Herhalde oyun kolumda analog tuşları olmadığı için böyle oldu. Sağa ve sola gidebiliyorum fakat ileri ve geri gidemiyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı