Çözüldü Devil May Cry HD Collection açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zEnes

Decapat
Daha fazla  
Devil May Cry HD Collection aldım fakat açılmıyor, açtığım zaman görev yöneticisine düşüyor ve kısa bir süre sonra kapanıyor. Aradım ama çözüm bulamadım.

Çözüm
HD sürümünün sistem gereksinimleri çok farklı yalnız. En az GTX 760 istediğini görüyorum. Emin olmamakla birlikte sorunun kaynağının HD 3000 olabileceğini düşünüyorum.
Emin olmamakla birlikte sorunun kaynağının HD 3000 olabileceğini düşünüyorum.

Öyle görünüyor. GTX 760 DirectX 11 desteklerken, HD 3000 desteklemiyor. Steam'de belirtilen sistem gereksinimi beni biraz şüpheye düşürmüştü sonradan bunun ses kartı ile alakalı olduğunu fark ettim.

DXCPL ile bu gereksinim belki aşılabilir fakat oyunun performansı kötü olacaktır. O yüzden pek tavsiye etmiyorum.

Öyle görünüyor. GTX 760 DirectX 11 desteklerken, HD 3000 desteklemiyor. Steam'de belirtilen sistem gereksinimi beni biraz şüpheye düşürmüştü sonradan bunun ses kartı ile alakalı olduğunu fark ettim.

DXCPL ile bu gereksinim belki aşılabilir fakat oyunun performansı kötü olacaktır. O yüzden pek tavsiye etmiyorum.
Evet onu denemek aklıma geldi ama dediğiniz gibi olacağı için hiç uğraşmamaya karar verdim. Tekrardan teşekkür ederim.

Geri
Yukarı