Devlet diş hastaneleri açıldı mı?

Randevu alman lazım diye biliyorum, onu da kolay kolay vermiyorlar. İmkanın varsa özele git.

Özel fazla para istiyor. İstedikleri kadar para veririm ama gerek yok çok fazla istiyorlar dediğim gibi.
Bazı hastaneler hasta kabul ediyor. Mhrs'den bakmakta fayda var.

Mhrs de seçebildiğin tüm hastaneler kabul edebiliyor sanırım. Etimesgut da seçtim lakin böyle bir randevu bulunmamakta diyor ilginç bir şekilde da ha önceden de randevu almak istemiştim yine böyle demişti tabii o zaman 2020 tarihiydi dişim artık ağrımıyor yine de gitmek istiyorum ağzımın sol tarafını kullanamıyorum.
Ben yeni gittim açık. Kocaeli'de açık en azından.

Diş sıkıntılı bir şey olduğu için her hastaneye gitmek istemiyorum eğer yanlış bir şey yapılırsa geri dönülemez şeyler olabilir diş değerli çok araştırıp baktım bu yüzden hastane de ve hekim de çok seçiciyimdir.

Etimesgut mu :) normal bir zamanda olsa gelin yardımcı olun derdim ancak şu an hastanede o kadar nadir randevu veriyoruz ki o yüzden randevu bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Önerim şu olacaktır randevu çıkmadığı zaman bildirim alabiliyorsunuz randevu açılırsa mesaj geliyor. Öyle takip edebilirsiniz.

Hocam MHRS üzerinden almayın 182'yi arayın. Orada direkt söylüyorlar uğraşmayın tek tek bakmaya. Ben Samsun'dayım MHRS'de görünmüyordu 182 üzerinden aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı