Devletin dağıttığı tablet PC nasıl alınır?

O zaman o laptop değildir hocam. Boş kutu veriyorlardır, ya da deponun en dibinden çıkarttırmışlardır 🤣 Recep ivedik gibi🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlerken sinirlendim mağaza sahnesindeki o kibar adama yapıtığı kabalıklar ve halkın bu karaktere bayılıyor olması belki saçma gelecek ama ben kesinlikle bu ülke durumunu bu sinema sektörümüze ve dizilerimize bağlıyorum.

Evet, atom biraz sıkıntı yaratıyor ama diğerleri idare eder.
Umarım istediğine kavuşursun dostum.

Çok şükür iyi bir bilgisayarim var ve rahatlıkla derslere girebiliyor, çoğu oyunu oynayabiliyorum.

Vallahi ben bu eskiden dağıtılan tabletleri de görmedim bana denk gelmedi Fatih General Mobile olanlar şu an lise sonum.

O tabletleri alanlar mezun olalı 1-2 sene oldu.

Cevaplar için teşekkürler bı arkadaşım için sordum, devletin adı altında yardım kampanyası yapıyolar 10-15 milyondan fazla para toplanıyor ama yardım yapılmıyor o zaman bu paralar nereye gidiyor bu olayları denetlenmesi gerek yardım sadece sözde kalmamalı. Seneler geçtikçe hayat şartları zorlaşıyor Allah sonumuzu hayır etsin.

Adam Android 6x bir cihaza sahip, bu demek oluyor ki düşük bütçeli bir telefonu var, kendini bile zor çalıştıran bir telefon ile derse girmek zorunda. Lütfen böyle aptalca yorumlar atmayın.
Hocam andorid 6 kullandığım doğrudur nerden anladınız şaşırdım 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı