Diablo 3 Nasıl Bir oyun

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar her yerde okuyorum Diablo 3 satış rekoru kırdı, çok satıldı vs vs. Ben Diabloyu bilmiyorum oynamadım ama aklımada gelmiyor değil acaba çok şeymi kaçırıyorum diye. Birde insanlar bu oyunda ne yaparak zevk alıyorlar yani online oynamak şartmı bilgilendirirseniz memnun olurum ?

Aynen arkadaşım ya benle aynı durumdasın. Hayatımda oynamadım Diablo 3 o kadar bekleniyor bi kere bile merak edim bir fragmanını izlemedim sadece denk geldiğim bomba haberleri ve uzuun süren gecikmeleriyle tanıyorum ve bende merak ediyorum çok mu şey kaçıyor diye? Oyunun türünü bile tam olarak bilmiyorum :D

Diablo serisi oyun tarihine damgasını vuran oyunlardandır. Diablo 1 izometrik RPG türünü insanlara sevdirdi, karanlık bir atmosferi vardı. Zindanlarda lanetliler, yaşayan ölüler, cehennemden çıkma iblislerle savaşıp sonunda Diablo'yu (İspanyolca Şeytan demek) öldürüyorduk. Diablo 2'de şeytan bu kez kardeşleri Bhall ve Mephisto'yu da yeryüzüne getiriyordu. Büyük Meleklerden Tyrael (Türkçe desek Tirail filan olur herhalde =) ) gibi ilginç karakterler olsa da esas kahraman elbette bizim adamımız. 3. Oyunda hikaye daha da ilerliyor ama değişmeyen şeyler şunlar: Aksiyon, sayısız yaratık öldürüp altınları ve sihirli eşyaları toplamak, karakter gelişiminde farklı yeteneklere yönelerek en iyi karakteri ve farklı dövüş stillerini oluşturmak. Oyun çok zengin, çok çeşitli ve atmosferi çok sağlam. Bence seriye bir göz atmanızda fayda var =)

Abi hiç alma ya grafik denen birşey yok. Diablo 1 ve 2 yi biraz araştırdım, oyun hikaye senaryo herşey güzel olsada oynanış sırasında seni oyundan soğutur.Diablo 3 'tende pek birşey beklemiyorum. En iyisi torchlight 2'yi beklemek. Bu yaz çıkıcak.

Öyle bir oyun ki milyonlarca kişi sunuculara aynı anda girmeye çalışıyor, oyuncular sırada bekliyor ama beklemekten bıkmıyor. Kısacası eğlenceli oldukça =) Ha Torchlight 2 meselesine katılıyorum, ilk oyun hiç beklemediğim kadar eğlenceli bir hack&slash RPG çıkmıştı.

Öyle bir oyun ki milyonlarca kişi sunuculara aynı anda girmeye çalışıyor, oyuncular sırada bekliyor ama beklemekten bıkmıyor. Kısacası eğlenceli oldukça =) Ha Torchlight 2 meselesine katılıyorum, ilk oyun hiç beklemediğim kadar eğlenceli bir hack&slash RPG çıkmıştı.
Silkroad gibi bir oyun galiba. O oyunu oynarken 3 saat boyunca oyuna girmeye çalıştığım zamanlar o kadar fazla ki.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı