Diablo 4 alınır mı?

Anladım yani hikayeyle başlıyorum sonra oyun bitince yeniden oynuyoruz peki 2. Başladığımızda başka insanlar oluyormu ?

Oyun açık dünya ve hikayeyi oynarken insanlarla karşılaşıyorsun tekrar başlama diye birşey yok "sadece yeni karakter açacaksan baştan level kasıyorsun) 1-100 level arası herşey ve bu level arasında 4 tier bulunuyor bu tierların ilk 2 si oyun başında seçenek olarak sunuluyor 3 ve 4. tier'a geçmek için boss kesiyorsun. Ayrıca sezon sistemi olacak temmuzda onu ayrı bi araştır.

Dosya Ekleri

• 1686660521028.png
    1686660521028.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 132
Oyun açık dünya ve hikayeyi oynarken insanlarla karşılaşıyorsun tekrar başlama diye birşey yok "sadece yeni karakter açacaksan baştan level kasıyorsun) 1-100 level arası herşey ve bu level arasında 4 tier bulunuyor bu tierların ilk 2 si oyun başında seçenek olarak sunuluyor 3 ve 4. tier'a geçmek için boss kesiyorsun. Ayrıca sezon sistemi olacak temmuzda onu ayrı bi araştır.
Anladım yani başlayınca 2 zorluk var bitirince diğer zorluklar açılıyor teşekkürler peki oynarken 60 level biri bana saldırırsa 5-6 levelken öyle bi olay varmı veya denk biriyle oynarken eşya düşürme vs

Diablo 3'ü ve Diablo 3 kadar olmasa da Diablo 2 resurrected'i 2 yılı aşkın bir süredir oynuyorum ve Diablo 4'e dibim düştü ama 1400 TL fiyatını görünce alma hevesi kalmıyor insanda. Diablo 4'e 1 yıl içinde indirim gelme olasılığı var mı veya Game Pass'e gelecek deniliyor, 1-2 yıl içinde gelme olasılığı var mı?
Microsoft eğer onaylanırsa Activision'ı alacak o zmaan Diablo gelir diye düşünüyorum. Starfield'ı ilk günden getirenler Diablo'yu da getirir.

1 yıl içinde demedim Activision Blizzard'ı satın aldıktan sonra gelir. Satın alma 5 yıl sürerse 5 yıl sonra gelir.

Her postun altında Game Pass bekle Diablo gelir muhabbeti görüyorum ondan dolayı yazdım. 1 yıl benim iddiam. İnsanlar 6 ay içinde Game Pass'e geleceklerini sanıyorlar ve bu konu hakkında üstüne sidik yarıştırıyorlar ama ms hala blizzadı satın alamadığını mahkemenin tek elleşmesini istemediği için önün geçtiğinden bir haberler ve bu D4'ün Game Pass'e gelir söylemi bana batıyor.

Her postun altında Game Pass bekle Diablo gelir muhabbeti görüyorum ondan dolayı yazdım. 1 yıl benim iddiam. İnsanlar 6 ay içinde Game Pass'e geleceklerini sanıyorlar ve bu konu hakkında üstüne sidik yarıştırıyorlar ama ms hala blizzadı satın alamadığını mahkemenin tek elleşmesini istemediği için önün geçtiğinden bir haberler ve bu D4'ün Game Pass'e gelir söylemi bana batıyor.

Dediğim gibi satın alırsa olur bunlar ama satın alsalar bile 1 seneyi geçer diye düşünüyorum gelmesi.

Keşke evet diyebilseydim. Ama hayal kırıklığı nedeni oyunun aşırı kolay olması lvl bile almasanız bir iki zırh silah pasifiyle artık ölümsüz ve sıkıcı oluyor. Tuşlara basılı tutup en zorlu görünen yerleri geçiyorsunuz ve bu tekrara düşüyor. Tamamen witcher 3 ve AC Odyssey tekrarı gibi. Amaaaa o kadar kolayki artık item kasmaya bile üşeniyorsunuz gerek yok çünkü o kadar kolay 100 saatin 75 inde tek can potu bile kullanmadım 😒
Ortam güzel alırım 25 saat ana hikaye oynarım bi 10 saat diğer karakterleri denerim sonra bi daha açmam diyenler o kadar para verip pişman olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı