Diablo 4 tamamen Türkçe mi çıkacak?

Cheppiox

Decapat
Daha fazla  
Selam. Diablo 4'ün Türkçe olacağıyla alakalı haberler gördüm. Tamamen Türkçe vs demişler fakat haberde Türkçe dublaj vs. hiçbir şey dememişler. Oyun Türkçe dublajlı vs her şeyi Türkçe mi çıkacak? Yoksa sadece alt yazı ve arayüz mü Türkçe çıkacak?

Hayır, şuan mevcut dillerde Türkçe yok. Türkçe çıkacak olsaydı Beta ve Server Slam etkinliklerinde Türkçe de olurdu.

Türkçe altyazı olayı şuan gerçekleşti mi ? Ön siparişte bulunmayı düşünüyorum açıkçası.

Türkçe altyazı olayı şuan gerçekleşti mi ? Ön siparişte bulunmayı düşünüyorum açıkçası.
Arayüz ve altyazılar Türkçe olacak. Seslendirme yine İngilizce olacak. Ben de alıp almamayı düşünürken, Türkçe desteğinden sonra dün itibariyle standart paketi aldım. Ayın 6'sında başlayacağız kısmetse.

Arayüz ve altyazılar Türkçe olacak. Seslendirme yine İngilizce olacak. Ben de alıp almamayı düşünürken, Türkçe desteğinden sonra dün itibariyle standart paketi aldım. Ayın 6'sında başlayacağız kısmetse.
Microsoft Blizzard'ı satın almıştı diye hatırlıyorum. Acaba Gamepass üzerinde bir etkisi olur mu bu durumun?

Microsoft Blizzard'ı satın almıştı diye hatırlıyorum. Acaba Gamepass üzerinde bir etkisi olur mu bu durumun?
Normalde Blizzard'ı bilenler, ne indirim olur uzunca bir süre, ne de Game Pass'e gelir diyorlar. Fakat Microsoft işin başına geçince ne olur bilinmez artık. Beklenmedik şeyler olabilir yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı