Diablo 4 ve Overwatch 2 Ertelendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Diablo 4 Overwatch 2

Activision Blizzard, Diablo 4 ve Overwatch 2 ve için kötü haber verdi. Activision Blizzard, 2021 yılının 3. çeyreğine dair finansal sonuçları açıkladığı konferansta Diablo 4 ve Overwatch 2 çıkış tarihi planlarının ertelendiğini duyurdu. Önceki bir erteleme bu oyunların zaten 2021 yılı lansmanını iptal etmişken şimdiki açıklama her iki oyun için belirsiz bir çıkış tarihi anlamına […]

Devamı: Diablo 4 ve Overwatch 2 Ertelendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Blizzard bitti. Veteran bir WoW / Diablo / SC / Heartstone oyuncusu olarak beni bile bıktırdılar. Activision geçende açıklama yapmıştı, "Blizzard'ı almak yaptığımız en kötü finansal karadı" diye.

Dİablo 4 haricinde tutunabilcekleri bir dal kalmadı. SC geliştirilmeyecek artık. WoW'a muhtemelen yeni ek paket çıkmayacak 2022 itibari ile de içerik üretilmeyecek gibi.....

Bu kadar yaşanan olayı bi kenara bırakırsak zaten D4'ün 2022 de çıkacağına ihtimal vermiyordum. Şimdiki vaziyetleri de işin içine girince gayet doğal.
Birde geçenlerde mail geldi Bundan sonra sahip olduğunuz ürün ve hizmetler 31 Aralık itibariyle Blizzard Entertainment SAS üzerinden Activision Blizzard UK Limited tarafına geçirilecek diye. Asıl blizzardı kapatıp gidecekler diye yorumladım ama bilemiyorum.

Blizzard bitti. Veteran bir WoW / Diablo / SC / Heartstone oyuncusu olarak beni bile bıktırdılar. Activision geçende açıklama yapmıştı, "Blizzard'ı almak yaptığımız en kötü finansal karadı" diye.

Dİablo 4 haricinde tutunabilcekleri bir dal kalmadı. SC geliştirilmeyecek artık. WoW'a muhtemelen yeni ek paket çıkmayacak 2022 itibari ile de içerik üretilmeyecek gibi.....
Kaç senelik oyun, adamlar Türkiye için ücretlendirme yapmadılar. Böyle yaparlarsa tutmaz tabiki.

Geri
Yukarı